Buduj z nami dobro!

Od 2008 roku pomagamy ofiarom przemocy poprzez udzielanie specjalistycznego, indywidualnego wsparcia. Od marca 2020 roku nastąpił wzrost Potrzebujących o 150%! Na długofalową pomoc specjalistyczną stać niewiele osób, na kilkumiesięczne oczekiwanie na jej udzielenie – nie stać prawie nikogo. A takiej pomocy może potrzebować każdy: nagle, nieoczekiwanie, w końcu.

22.02.2021 roku na warszawskiej Pradze Północ otworzyliśmy „PRASKIE CSR” (Praskie Centrum Społecznego Rozwoju). Miejsce dla dzieci, młodzieży, rodzin, seniorów zagrożonych, uwikłanych w przemoc, doświadczających związanych z tym trudności: osobistych, partnerskich, opiekuńczo-wychowawczych, prawnych. Profesjonalną i bezpłatną pomocą służyć im będą: psycholodzy (w tym dziecięcy), pedagodzy, terapeuci, psychiatra, prawnik.

Trzy etapy inwestycji za nami! Pomóż nam w kolejnym etapie.

Ostatnia, najważniejsza prosta.

ETAP IV – POZYSKANIE ŚRODKÓW NA USŁUGI SPECJALISTYCZNE W 2021 R., W TYM: PEDAGOG, PSYCHOLOG, PSYCHOLOG DZIECIĘCY, TERAPEUTA, PRAWNIK, PSYCHIATRA.

Koszt: 200 000 PLN I Kwota, którą dysponujemy na rok 2021:  87.400 PLN ( Środki z pozyskanych dotacji od Narodowego Instytutu Wolności, Miasta Stołecznego Warszawa, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.) i Brakująca kwota:  40 000 PLN. Lista oczekujących wydłuża się z dnia na dzień. Pieniądze mamy zabezpieczone tylko do końca września. Wierzymy, że wspólnie uda się pozyskać brakująca kwotę.

Przekaż darowiznę na „Praskie CSR”

ETAP III – PRACE NAPRAWCZE ZAKOŃCZONY !!! DZIĘKUJEMY.

Zaledwie po kwartale działań, mieliśmy pierwsze straty, wykładzina, która otrzymaliśmy nie nadawała się już do użytku. Było nieestetycznie, ale i niebezpiecznie. Cotygodniowo 100 osób robi swoje. Zobaczcie sami jakiej zmiany dokonaliśmy dzięki Wam 🙂

ETAP II – WYPOSAŻENIE GABINETÓW, PRZYGOTOWANIE RECEPCJI, ZAPLECZA BIUROWO-ADMINISTRACYJNEGOZAKOŃCZONY !!! DZIĘKUJEMY.

ETAP I – DOSTOSOWANIE POMIESZCZEŃ: REMONT I ADAPTACJAZAKOŃCZONY !!! DZIĘKUJEMY.

Na bieżąco zamieszczać będziemy poniżej aktualności z naszego #praskieCSR

09.07.2021

Jakiś czas temu pisaliśmy w mediach społecznościowych, że potrzebujemy paneli wyciszających do gabinetów terapeutycznych. Po remoncie nie wystarczyło nam pieniędzy, aby nasze gabinety przystosować do komfortowych i cichych konsultacji. Wczoraj na jednej z grup śmieciarkowych pojawiło się ogłoszenie o możliwym przekazaniu, a dziś… panele są już u nas. Dziękujemy Pani Marto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij