Konkursy urodzinowe

Jak co roku okazji do 艣wi臋towania jest wiele 馃槉.

11.02.2021 roku Rodzinna Klubokawiarnia Praska obchodzi艂a swoje 4 urodziny!!! To dla nas ogromny zaszczyt, bo swoim 艣wi臋tem wpisujemy si臋 r贸wnie偶 w urodziny Pragi P贸艂noc, kt贸ra w tym roku ko艅czy 373 urodziny.

Skoro s膮 dwie wyj膮tkowe daty, postanowili艣my og艂osi膰 2 wyj膮tkowe konkursy dla mieszka艅c贸w Pragi P贸艂noc 馃槉.

1. Moja pi臋kna Praga 鈥 konkurs dedykowany dla sympatyk贸w Pragi P贸艂noc. Polega na wykonaniu fotografii przedstawiaj膮cej Wasze ulubione miejsce na terenie dzielnicy Praga P贸艂noc.
  1. Rodzinna Klubokawiarnia Praska 鈥 konkurs dla dzieci w dowolnym wieku. Polega na napisaniu wierszyka o Rodzinnej Klubokawiarni Praskiej sk艂adaj膮cego si臋 z minimalnie 4 wers贸w, maksymalnie z 12 wers贸w.

Termin nadsy艂ania prac konkursowych 鈥 do 28 lutego 2021 roku do godziny 23:59

Nagrodami w konkursach s膮 zestawy s艂odyczy od Partner贸w.

Szczeg贸艂y w regulaminach poni偶ej.