Tenisowa przygoda dla dzieci w ferie zimowe

Sukcesy tenisowe polskich sportowców zachęcają do nauki tenisa nawet najmłodsze pociechy.

Ten jeden z najpopularniejszych sportów na świecie zdobywa coraz więcej dziecięcych serc również nad Wisłą. Realizację marzeń naszych dzieci możemy rozpocząć i kontynuować już w ferie zimowe w Warszawie z trenerami klubu OTC, którzy szkolili m.in. australijskich sportowców.

Podczas najbliższych ferii zimowych (28 styczeń – 8 luty 2013r.) pojawia się znakomita szansa na odkrycie talentów sportowych naszych pociech. Nawet najmłodsi warszawiacy będą mogli rozpocząć i rozwijać przygodę tenisową na warszawskich kortach Okęcie Tennis Club. Na stacjonarnych obozach tenisowych zarówno 5-latki jak i nastolatki będą mogły spróbować swoich sił na korcie pod czujnym okiem trenerów, którzy szkolili m.in. uzdolnioną młodzież w Australii.

„Tenis jest doskonałą formą aktywnego spędzenia czasu oraz zadbaniem o prawidłowy rozwój dziecka. W Australii, która słynie z zamiłowania do tego sportu i gdzie odbywa się jeden z turniejów Wielkiego Szlema – Australian Open – pasja do tenisa jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Podobną pasję chcielibyśmy zaszczepić naszym podopiecznym. Uważamy, że zapał polskich dzieci do treningu jest równie duży, a młode talenty coraz częściej możemy spotkać również w naszym kraju. Jesteśmy przekonani, że bogaty i różnorodny pakiet zajęć sportowych podczas naszych obozów stacjonarnych może pomóc odkryć właśnie taki tenisowy talent u dziecka.” – powiedział Michał Zagórski, Okęcie Tennis Club

Stacjonarne obozy tenisowe to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy podczas ferii nie mogą wyjechać z Warszawy i szukają ciekawej propozycji dla swoich dzieci na aktywne spędzenie tego czasu. Trenerzy OTC szczególnie ciepło zapraszają wszystkich pragnących stawiać pierwsze kroki w tenisie. Specjalny program szkoleniowym o nazwie Tenis10, gwarantuje szybkie postępy tenisowe i zabawę na korcie już od pierwszych godzin. Organizatorzy zapewniają także sprzęt tenisowy dla dzieci na czas zajęć.

Stacjonarne obozy tenisowe w Okęcie Tennis Club odbędą się w dwóch turnusach: 28.01 – 01.02.2013r. oraz 04.02 – 08.02.2013r. Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku 5 – 16 lat. Program zajęć obejmuje codzienne dwa 1,5 godzinne treningi na korcie tenisowym (grupy z podziałem na stopnie zaawansowania) jak i również zajęcia na basenie, łyżwy, wyjścia do kina, kręgle oraz gry i zabawy na hali sportowej w OSiR Warszawa Włochy. Zajęcia będą odbywały się w godzinach od 9.00 do 17.00 podczas, których dzieci będą miały zapewnione śniadania oraz obiady. Na zakończenie turnusu zostały zaplanowane zawody sportowe z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapisy na turnusy będą przyjmowane do dnia 25 stycznia 2013 r. w recepcji Okęcie Tennis Club, ul. Radarowa 1, 02-137 Warszawa oraz telefonicznie: (22) 868 68 58.

Szczegółowe informacje: www.otclub.pl

Joanna Szczegielniak, ATW Communications

tel. 662 171 896, (22) 851 00 21

e-mail: joanna.szczegielniak@atwcom.pl

Okęcie Tennis Club:

Okęcie Tennis Club to wyjątkowe miejsce na mapie stołecznych klubów sportowych. Obiekt dysponuje 6 kortami do gry w tenisa oraz 4 klatkami do gry w squasha. Na pierwszy plan wysuwają się idealne warunki treningowe oraz wykwalifikowana kadra. Oferta klubu jest niezwykle zróżnicowana co pozwala na dotarcie do dość szerokiego grona miłośników obu dyscyplin – poziom zaawansowania ani wiek nie stanowią granic.

TENIS

Główną dyscypliną Okęcie Tennis Club jest niewątpliwie tenis. Na potrzeby graczy oddaliśmy do dyspozycji trzy kryte korty ziemne, dwa kryte korty trawiaste oraz jeden odkryty kort trawiasty, który stwarza wymarzone warunki do gry w ciepłe dni. Nowoczesne hale, sportowa atmosfera oraz grupa najlepszych szkoleniowców sprawiają, że grono naszych klubowiczów stale rośnie.

Gra w tenisa ma wiele zalet. To sport z tradycjami, który uprawiają całe pokolenia. Obcowanie z pasjonatami tej dyscypliny gwarantuje spędzenie czasu z ludźmi kulturalnymi, ambitnymi i zdyscyplinowanymi.

SQUASH

Squash to dość młoda dyscyplina, ale jej popularność rośnie błyskawicznie i zyskuje sympatyków głównie wśród młodych, ambitnych i aktywnych osób. Na kilkudziesięciu metrach kwadratowych można rozładować emocje z całego dnia i zadbać o kondycję w przyjemny sposób.

Oferujemy także szeroki wybór sprzętu sportowego (rakiety, piłki, owijki, odzież, specjalistyczne obuwie) zarówno do wypożyczenia jak i do zakupu.

Do dyspozycji naszych klientów

  • 4 najwyższej jakości klatki squashowe amerykańskiego lidera – marki McWIL Courtwall, posiadających certyfikaty World Squash Federation (Światowej Federacji Squasha)
  • wykwalifikowana kadra trenerska – starannie wyselekcjonowana z wąskiego grona specjalistów tej dyscypliny
  • liga sqhasha (więcej na www.ligasquasha.pl )

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Klub intensywnie promuje grę w tenisa wśród najmłodszych. Do zabawy tym pięknym sportem zapraszamy już 4 letnie dzieci. Wykwalifikowana kadra gwarantuje, że przygoda z rakietą będzie dla wielu z nich pasją na całe życie.

Proponujemy:

  • Szkolenia indywidualne i grupowe
  • Dla najmłodszych Tenisowe Przedszkole

Źródło: ATW Communications

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij