Miasteczko Mikołaja- 8.12.2019 Centrum Praskie Koneser

Fundacja A.R.T. oraz Centrum Praskie Koneser zapraszają na niepowtarzalne Miasteczko Mikołaja.

Zapraszamy na świąteczny program artystyczny –  widowisko dla dzieci w skomasowanej formie
z zabawami, konkursami, śmiesznymi gagami i wesołymi tańcami „na scenie”, a po każdym animatorzy obsypią dzieci deszczem słodyczy! – w naszym programie biorą aktywny udział dzieci (wyścigi w gaciach Św. Mikołaja, wybory największego twardziela to tylko niektóre z konkursów, które odbędą się podczas naszego występu). W podziękowaniu za wspólną zabawę, animatorzy obdarują wszystkie dzieci zwierzątkami z podłużnych baloników. Kotki, pieski, myszki, słonie czy też szable… i wiele, wiele innych, wybór jest ogromny! Drugą wielką niespodzianką będzie malowanie buziek. Dzieci będą mogły zażyczyć sobie kolorowe tatuaże ulubionych postaci z bajek czy też zwierzątek.

Moc warsztatów dla całych rodzin: kreatywne budowanie Mikołaja z klocków lego, eksperymenty, warsztaty kreatywne, wspólne dekorowanie choinek, przygotowywanie ozdób świątecznych.

Wielki kiermasz produktów świątecznych, z których dochód przeznaczony na warsztaty dla rodzin w Rodzinnej Klubokawiarni Praskiej.

Program prowadzony będzie przez Śnieżynkę i Elfa.

 

Kiedy: 8.12.2019

Gdzie: Centrum Praskie Koneser

Godziny: 13.00 – 17.00

Szczegóły: promocja@fundacjaart.pl

 

Organizatorzy:

Fundacja A.R.T. działalność opiera się na trzech hasłach: #Aktywizujemy #Ratujemy #Tworzymy

#Aktywizujemy do działania. #Ratujemy osoby potrzebujące, niesamodzielne, doświadczające przemocy, zagrożone wykluczeniem społecznym. #Tworzymy kampanie, warsztaty, które ukazują źródło problemu, na który chcemy zwrócić uwagę. Prowadzimy badania i analizy poszerzające wiedzę o problemie oraz stanowiące podstawę projektowania działań. www.fundacjaart.pl

 

Centrum Praskie Koneser to serce odradzającej się warszawskiej Pragi – 4. najlepszej dzielnicy Europy w rankingu magazynu Business Insider. Usytuowane na terenie XIX-wiecznej fabryki wódki, przywróciło do życia zabytkowe budynki i stworzyło nowy punkt na stołecznej mapie rozrywkowej, gastronomicznej, muzealnej, kulturalnej i zakupowej. Koneser to miejsce pełne pozytywnej energii, inspiracji i pasji – sprawdźcie je sami: www.koneser.eu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij