Mentor Polska

Firma Mentor została założona w 2001 roku. Główną ideą jaka przyświecała założycielom była produkcja urządzeń elektronicznych tj. pracowni językowych oraz systemów konferencyjnych. Misja firmy to:

• Być dla naszych klientów partnerem i mentorem.
  • Kreować nowe trendy w multimediach dla edukacji.
  • Zdobyć zaufanie klientów przekładając procedury na relacje.

Pamiętamy o tym w każdych naszych działaniach dlatego jesteśmy postrzegani jako firma stabilna, odpowiedzialna i wspierająca, ciesząca się ogólnym szacunkiem.

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, dbamy o pracowników i środowisko naturalne. Bliskie naszemu sercu są też problemy lokalnych społeczności. Od kilku lat wspieramy szczecińskie hospicjum, wraz ze stowarzyszeniem Siatkarze dla Hospicjum organizujemy Mecz Gwiazd, z którego wpływy zasilają kasę hospicjum. Ostatnie dwa lata impreza przyciągnęła po 5tys. osób na trybuny.