Fundacja Legii

Fundacja Legii w swojej obecnej formie działa od września 2015 roku, współpracując ze świetlicami środowiskowymi i socjoterapeutycznymi, stowarzyszeniami czy placówkami wsparcia dziennego w Warszawie. Oprócz tego realizuje własne projekty i inicjatywy zgodnie ze swoją misją: wyrównywaniem życiowych szans rodzinom z różnych środowisk, aktywizację fizyczną i społeczną poprzez sport oraz wspieraniem osób niepełnosprawnych. Wśród jej działań warto wymienić akcję  #WszyscyDoWioseł2015, wieloetapową, interdyscyplinarną  Zimę z Legią i Mikołajki jako część pomocy dla młodzieży ze wspomnianych świetlic środowiskowych czy organizowane we współpracy z Fundacją Świat na Tak, edukacyjne Korki z Legią. Fundacja Legii zawsze #GotowaDoPomocy!

FL rownanie