26. Dziewczynka 10 lat marzy zajęciach z jazdy konnej

Karolcia, piętnastoletnia dziewczyna, wiedzie nietypowe życie. Choć jej uroda jest niezwykła, wymaga ona nieustannej pielęgnacji i specjalistycznych umiejętności, jakie posiadają tylko eksperci od fryzur afro. Jej włosy, mimo że piękne i wyjątkowe, sprawiają, że czuje się niekomfortowo. Pragnie po prostu, aby były związane w piękną fryzurę.

Rodzina zastępcza, którą stanowi starsza siostra, jest jedyną rodziną, jaką Karolcia ma. Mimo że dziewczyny wkładają wiele wysiłku w codzienne funkcjonowanie i dbają o swój dom, większe wydatki muszą być odkładane na przyszłość. Mają jednak pewność, że nadejdzie dzień, kiedy Karolcia, z gładko ułożonymi włosami, wsiądzie na rumaka i ruszy w drogę ku własnemu szczęściu. To jest to, o czym marzy.

Karolcia wizualizuje swoje marzenie z entuzjazmem. Wyobraża sobie, jak jej piękne włosy falujące za nią, dopełniają całą jej urodę. Wjeżdża na rumaku wśród pól i łąk, odczuwając wolność i radość. Wyobrażenie to sprawia, że Karolcia czuje się pełna energii i dumy. Wszystkie przeszkody, jakie napotykała na swojej drodze, zdają się zniknąć w tej chwili.

Marzenie o zadbanym włosach i rumaku staje się dla Karolci motorem napędowym. To, co początkowo wydawało się niemożliwe, jest teraz złotą nitką prowadzącą ją do przyszłego szczęścia. Wiedząc, że wszystko wymaga czasu, wie też, że dzięki swojej wytrwałości i determinacji osiągnie to, czego pragnie.

Karolcia zapewnia sobie, że nie zrezygnuje ze swojego marzenia. Nieustanne myślenie o przyszłości, o rumaku i zadbanej fryzurze daje jej siłę do pokonywania trudności. Wierzy, że każdego dnia zbliża się coraz bardziej do wcielenia swojego marzenia w rzeczywistość.

Póki co, Karolcia podziwia swoje piękne włosy, które są dla niej symbolem wyjątkowości. Choć może nie wszystko jest tak, jakby tego chciała, wie, że w przyszłości spełni swoje marzenie o zadbanym włosie. Dzięki temu marzeniu o rumaku i uczesanej fryzurze, Karolcia jest silna i pełna nadziei na lepsze jutro.

Jej marzenia:

zajęcia jazdy konnej: http://hubertusstajnia.pl/#section-contact

Zamknij