DLA TEGO DZIECKA SANIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA SĄ JUŻ ZAPAKOWANE. 50. Chłopiec 13 lat marzy o wyjeździe do Energylandii

Czarek marzy o wyjeździe do Energylandii w Zatorze od dawna. Zapatrzony w reklamy, codziennie wyobraża sobie, jak biegnie przez barwny park rozrywki, wypełniony radosnymi wrzaskami i zapachem popcornu.

Nieustannie patrzy wytęsknionymi oczami na zdjęcia z atrakcjami, które zbierał ze wszystkich gazetek, jakie tylko udało mu się zdobyć. Wyobraża sobie skakanie na trampolinach, wirujące rollercoastery i wielkie koła widokowe, które sprawią, że będzie mógł zobaczyć całą krainę z góry.


Czarek wie, że wyjazd do Energylandii będzie wymagał odpowiedniej mobilizacji i organizacji. Wiedząc, że sama mama jest zbyt zajęta, by zająć się tym zadaniem, skrycie liczy na pomoc swoich kochanych dziadków. Większość czasu spędza z nimi, czując się bezpiecznie i kochanym. Oni zrozumieją jego marzenie i zrobią wszystko, co w ich mocy, by pomóc mu je spełnić.


Czarek wie, że dziadkowie mają coraz większe trudności w poruszaniu się, ale to nie stanowi przeszkody dla ich ogromnego serca. Dziadkowie są dla niego nie tylko kochającymi opiekunami, ale również bliskimi przyjaciółmi, którzy zawsze mają czas na rozmowy, zabawę i wspólne planowanie. Wiedzą, że dla Czarka to marzenie to jest ważne i zrobią wszystko, aby to zrealizować.


Dzięki ich staraniom, marzenie Czarka stopniowo nabiera realnych kształtów. Razem z dziadkami sprawdzają oferty biletów, planują trasę i przeglądają dokładnie mapy parku rozrywki. Czarek czuje, że to nie tylko wyjazd do Energylandii, ale również droga do spełnienia swojego marzenia.
Wraz z każdym dniem, czeka z napięciem na wiadomość od dziadków, od której może zależeć zdobycie odpowiednich biletów na wymarzony dzień.

Bardzo chciałby móc pochwalić się swoim przyjaciołom i szkolnym kolegom tym, że wreszcie będzie mógł odwiedzić Energylandię, marzenie wielu dzieci w jego wieku.


Tak, Czarek ma kogoś, kto go kocha i wspiera. Dzięki staraniom i bezinteresownej miłości swoich kochanych dziadków, marzenie o wyjeździe do Energylandii staje się coraz bardziej rzeczywiste. Czarek wie, że nic nie jest niemożliwe, jeśli ma wsparcie i miłość bliskich osób. Już teraz czuje się szczęśliwy, bo wie, że jest otoczony troską, która sprawia, że jego marzenia stają się możliwe do spełnienia.


Marzy o wyjeździe do Energylandii w Zatorze.

Zamknij