DLA TEGO DZIECKA SANIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA SĄ JUŻ ZAPAKOWANE. 9.Chłopiec 12 lat marzy o monitorze z zakrzywionym ekranie, słuchawkach i fotelu gamingowy, butach Nike nr 44

Łukasz, dwunastoletni chłopiec, jest niezwykle inteligentny i ma wielki potencjał. Niestety, towarzyszy mu wiele problemów zdrowotnych, które utrudniają mu codzienne funkcjonowanie. Jednak w swoich marzeniach Łukasz wciąż znajduje ukojenie i ucieczkę od rzeczywistości w swoim ulubionym świecie w monitorze.

Świat w monitorze jest dla Łukasza jedynym miejscem, gdzie może naprawdę być sobą i spełniać swoje pasje i zainteresowania. Gdy włącza komputer, zapomina o bólu i trudnościach, które go otaczają. Tam jest panem własnego losu i może realizować swoje marzenia.

Jego największym marzeniem jest posiadanie własnego monitora i słuchawek. Te przedmioty są dla niego oznaką niezależności i możliwości zagłębienia się w swój ulubiony świat. Łukasz z ogromną starannością planuje, dokładnie obmyślając, w jaki sposób mógłby zdobyć te rzeczy. Pracuje na tę chwilę, oszczędzając drobne sumki pieniędzy, które dostaje od rodziny i znajomych. Widzi w tym swoją szansę na realizację tego marzenia.

Codziennie, kiedy inne dzieci w jego wieku mogą cieszyć się normalnymi zabawami na świeżym powietrzu, Łukasz z oddaniem poświęca się swojemu komputerowi. Czyta, pisze, koduje, uczy się nowych rzeczy – wszystko po to, aby poprawić swoje umiejętności i być jeszcze bliżej zdobycia upragnionego monitora i słuchawek.

Zdrowie może przynosić wiele trudności, ale Łukasz nie poddaje się. Jego zapał do nauki i twórczego wyrażania siebie wirtualnym świecie jest nieustanny. Czasem może wydawać się, że świat w monitorze to jedyny, w którym Łukasz ma prawdziwie spełniające życie, ale przez to jest jeszcze bardziej zdeterminowany, aby je zrealizować.

Wierzę, że Łukasz może osiągnąć swoje marzenia, zdobywając ten upragniony monitor i słuchawki. Jego ogromny potencjał intelektualny i nieustający wysiłek są imponujące i pełne inspiracji. Mam nadzieję, że Łukasz odkryje, że rzeczywistość może być równie piękna i satysfakcjonująca, jak świat, który stworzył w swoim monitorze.

Marzy o monitorze z zakrzywionym ekranie, słuchawkach i fotelu gamingowy, butach Nike nr 44

Zamknij