Z rodziną w rejs 18-19.07

Już w ten weekend, 18-19 lipca, małych i dużych warszawiaków zapraszamy na wodną przygodę z postaciami ze świata baśni. W ramach Warszawskiej Strefy Rodziny w każdą sobotę i niedzielę spod Parku Fontann wyruszają bezpłatne rejsy pełne przygód i niespodzianek dla najmłodszych.

Każdy rejs trwa 1,5 h i wypełniony jest wspólnymi zabawami rodziców z dziećmi. Statek wyrusza z przystanku: Park Fontann, płynie w stronę Pomnika Syreny, zawraca i wysadza pasażerów na przystanku Park Fontann. Rejsy odbywają się do 13 września b.r. w każdą sobotę i niedzielę w godzinach: 12.00, 14.00, 16.00. Animacje i zabawy przygotowuje Teatr Trip.

W tym tygodniu zapraszamy rodziny z dziećmi na „Zamieszanie w świecie baśni”. Na naszym statku popłyniemy w świat wyobraźni, poszukamy Baby Jagi i pomożemy małej Arielce. Czekają nas niesamowite przygody, opowieści o starej Warszawie, wspólne zabawy dzieci i ich rodziców oraz kącik plastyczny dla najmłodszych. W kolejnym tygodniu, 25-26 lipca, planowany jest rejs pod hasłem „Magicznej Przygody”.

Bezpłatne bilety można odbierać w Warszawskiej Strefie Rodziny, ul. Stara 4 (wejście od Parku Fontann na teren WSR) w soboty i niedziele od godz. 10.30. Jest możliwość telefonicznej rezerwacji biletów pod numerem 22 831-41-94 w każdy czwartek i piątek, bezpośrednio poprzedzający weekendowe rejsy, w godz. 8.00-16.00. Zarezerwowane bilety należy odebrać na 40 minut przed planowanym rejsem. Bilety zarezerwowane i nie odebrane w wyznaczonym czasie zostają anulowane. Na statek wpuszczane są tylko osoby posiadające ważny bilet. Organizator ze względów bezpieczeństwa zastrzega możliwość odwołania rejsów w przypadku nieodpowiednich warunków do żeglugi.

Warszawska Strefa Rodziny to otwarte, plenerowe spotkania w formie warsztatów, animacji i wspólnych działań rodziców z dziećmi, szczególnie do lat 10, organizowane w każdą wakacyjną sobotę i niedzielę w godz. 11.00-18.00. Do dyspozycji rodzin są: Strefa Aktywności, Strefa Relaksu i Strefa Malucha. W WSR znajdują się również leżakowa przystań „Pod topolą”, przestrzeń do nic nierobienia i myślenia o niebieskich migdałach „Kocykowo” oraz rodzinne gry stolikowe. Dla najmłodszych przygotowane jest miejsce i sprzęt do zabawy „Gimnastyka dla smyka”, „Maluszkowe łamigłówki”, czyli gry i zabawy dla rączki i główki, plac zabaw. Warszawska Strefa Rodziny działa w dwóch miejscach w Warszawie: ul. Stara 4 wejście od Parku Fontann Multimedialnych na Podzamczu oraz na Pradze-Północ przy ul. Środkowej 9, na terenie Ogniska „Praga”.

Warszawska Strefa Rodziny jest projektem realizowanym trzeci rok z rzędu w ramach Programu Rodzina m.st. Warszawy, adresowanym do rodzin z dziećmi. Jego celem jest integracja rodzin poprzez wspólną zabawę i działania animacyjne.

Więcej informacji o rejsach: http://warszawarodzinna.um.warszawa.pl/statek-warszawskiej-strefy-rodziny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij