Dzień Rozliczenia PIT-u z Fundacją A.R.T.

Nadchodzi czas na rozliczenie PIT-u, a nie wiesz od czego zacząć? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Przyjdź do nas i skorzystaj z bezpłatnej pomocy w rozliczeniu PIT-u.

W dniu 24 lutego 2024 roku, w godzinach od 10:00 do 14:00, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej profesjonalnej pomocy. Nasza Wolontariuszka Weronika pomoże rozliczyć Twój, a Ty przekazując 1/5% kwoty podatku na Fundację A.R.T., dołożysz cegiełkę na konsultacje specjalistyczne dla osób doświadczających przemocy.

Zabierz ze sobą Pit za rok 2022 i 2023, bez tego nie będzie możliwości rozliczenia.

Nie czekaj!

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Zapisz się już dziś !

Liczba miejsc jest ograniczona. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie i skorzystać z naszej bezpłatnej pomocy.

📅 Data: 24 lutego 2024 ⏰ Godzina: 10:00 – 14:00 📍 Miejsce: Rodzinna Klubokawiarnia Praska

Pod wskazanym numerem telefonu lub adresem e-mail możesz umówić się na nasze spotkanie i zarezerwować swoje miejsce. Dołącz do naszego wydarzenia Dzień Rozliczenia PIT-u !

📞 Rejestracja pod numerem: +48 885 55 22 22

Zapraszamy serdecznie!