Fundacja Promocji Karmienia Piersią na Festiwalu Rodziny

Dmuchawiec to symbol nadziei i wrażliwości. Nasza wrażliwość na sytuację mam karmiących w Polsce i FPKPnadzieja na zmianę, stały się przyczynkiem do powstania Fundacji Promocji Karmienia Piersią. Jest to organizacja, która wspierać będzie matki, dzieci oraz ojców, bo to oni wszyscy są dla nas najważniejsi. Słuchamy Waszego głosu, stoimy po Waszej stronie. Dmuchawiec, znany jako dobra wróżba, symbolizuje wolność, spełnione pragnienia i nieograniczone możliwości. Fundacja Promocji Karmienia Piersią to nasze spełnione życzenie i nadzieja na lepszą opiekę laktacyjną dla każdej rodziny, w której pojawiło się dziecko.
Nasze logo nie tylko nawiązuje do wyjątkowego symbolu dmuchawca, ale i wpisuje się w wizję opieki laktacyjnej, jakiej pragniemy dla kobiet – ciepłej, lekkiej, otwartej, takiej, jakiej one sobie życzą. Od dzisiaj, kiedy na swojej drodze spotkacie dmuchawce, wspomnijcie nas – pomyślcie życzenie i trzymajcie kciuki, żeby starczyło nam sił, zapału i środków na promowanie i walkę o świetną opiekę okołolaktacyjną dla Was, Waszych dzieci i wnuków.
Naszą misją jest działenie na rzecz stworzenia w Polsce najlepszej niemedycznej opieki okołolaktacyjnej we współczesnej Europie oraz ciągłego wspierania opieki medycznej wokół mamy karmiącej piersią. Chcemy połączyć działania pracowników sfery medycznego i niemedycznego wsparcia laktacyjnego w jedną sprawną machinę opieki nad rodziną karmiącą. Będziemy stać na straży Waszych praw i bronić aktualnej wiedzy medycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij