II Festiwal Rodziny- pierwsze podsumowania

II Festiwal Rodziny organizowany był 23 maja 2015 w Arenie Ursynów. Festiwal Rodziny był bezpłatnym, całodniowym, otwartym warsztatem rodzinnym, gdzie poprzez wspólną zabawę uczestnicy mogli doświadczyć jak ważne jest spędzanie czasu razem – rodzinnie.
Uczyliśmy Rodziny, jak aktywnie, bez wielkich nakładów finansowych oraz przy małych modyfikacjach w stylu życia scalić rodzinę, dać dzieciom więcej poczucia bezpieczeństwa i wzmocnić w nich poczucie własnej wartości. Festiwal miał na celu zaktywizować rodziny, pokazać, jak ważnym jest spędzanie wspólnie wolnego czasu i jak niewiele wymaga to dodatkowego wysiłku. Nie przypadkowo zostało wybrane miejsce na organizację Festiwalu – Arena Ursynów. Całodzienna impreza miała charakter konkursu / Rodzinnej Olimpiady. Uczestnicy, którzy wzięli w niej aktywnie udział zbierali punkty. Punkty zamieniali na los. A Każdy los WYGRYWAŁ. Dzięki naszym wszystkim Partnerom udało nam się zebrać fantastyczne nagrody: owoce, gadżety reklamowe, książeczki, arkusze do wspólnego kolorowania, gry planszowe, suplementy, kosmetyki, vouchery na rodzinne warsztaty, rodzinne wyjście do restauracji, zaproszenia na zajęcia taneczne, audiobooki. Nagrodą główną był Rodzinny weekend ośrodku Zalesie Mazury.

Festiwalową „wisienką na torcie” były II Mistrzostwa w noszeniu Partnera/ Partnerki. Na zwycięzców czekały cenne nagrody. Za I Miejsce wartości 250 zł, za II wartości 150 zł, a za III wartości 100 zł.

Wszyscy Uczestnicy bawili się doskonale.

Dziękujemy wszystkim Sponsorom, Partnerom, Miastu Stołecznemu Warszawa i wszystkim organizacjom zaangażowanym w realizację Festiwalu, dzięki Waszemu zaangażowaniu, pomocy i wspaniałej ofercie dla całych Rodzin wszyscy bawiliśmy się doskonale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij