Multikino Partnerem działań Fundacji A.R.T.

Multikino www.multikino.pl wspiera medialnie dwie inicjatywy Fundacji A.R.T.:

  1. Festiwal Rodziny www.festiwalrodziny.pl
  2. Konkursy „Młodzi ART-yści” finansowaną przez Miasto Stołeczne Warszawa http://www.przeciwprzemocy.pl/mlodzi-art-ysci/

W 2016 roku Multikino kontynuuje akcję „Rodzina do kina”. Dzięki temu przez cały rok rodziny będą płaciły za bilety na filmy familijne mniej.

 

Rodzina_do_kina-300x250

 

Dzięki akcji „Rodzina do kina” rodzic przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój zapłaci 3 zł mniej od ceny normalnej. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje we wszystkich kinach sieci Multikino i Silver Screen przez cały tydzień na seanse rozpoczynające się do godziny 17.00, na filmy familijne 2D i 3D, bez ograniczeń wiekowych. Akcja „Rodzina do kina” nie obowiązuje na wydarzenia specjalne w tym m.in. na Poranki filmowe. Bilety dostępne do nabycia w kasach kin.

 

Sponsorem głównym akcji jest producent Kinder Niespodzianki. Partnerem medialnym – Radio Zet.

 

Regulamin oraz szczegóły akcji znajdują się na stronie www.multikino.pl

 

***

 

Informacje o spółce Multikino:

Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Grupa prowadzi działalność w segmencie kinowym i dystrybucji filmów. Multikino jest operatorem 33 kin w 27 miastach Polski z łączną liczbą 268 ekranów i 55 559 miejscami. W sierpniu 2007 r. Multikino otworzyło wyjątkowe kino w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 777 osób, wyposażonej w projektory cyfrowe Barco DP 4K, fenomenalny system dźwięku Martin Audio i największy w Europie ekran przystosowany do projekcji cyfrowej (prawie 300 m2). W sierpniu 2010 roku Grupa otworzyła pierwsze kino za granicą w Rydze (8 ekranów i 1620 miejsc), a we wrześniu w Wilnie (7 ekranów i 1547 miejsca). Multikino to więcej niż kino! To największe premiery filmowe oraz koncerty, maratony, transmisje sportowe, Opery HD, Kino na obcasach, Multibabykino i wiele więcej. Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe. Od lat Multikino jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Multikino jest w gronie światowych liderów kinowej cyfryzacji, dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory firmy BARCO i systemy do projekcji trójwymiarowej Dolby 3D. Sieć z powodzeniem prezentuje w technologii 3D: filmy, koncerty, wydarzenia sportowe, opery oraz balet. Multikino jest liderem cyfryzacji w Europie czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij