Noc Muzeów w Rodzinnej Klubokawiarni Praskiej

Organizowana w Warszawie XV Noc Muzeów jest wspaniałą okazją, aby ponownie zaprosić do Rodzinnej Klubokawiarni Praskiej, zamieszkałe na terenie Miasta Stołecznego Warszawy, rodziny z dziećmi (rodzice, dziadkowie, ciocie, wujkowie, dzieci i młodzież) zagrożone wykluczeniem, alkoholizmem, przemocą, przeżywające różnego rodzaju trudności do wzięcia udziału w wydarzeniu: „Noc Muzeów w Rodzinnej Klubokawiarni Praskiej”. Wydarzenie odbyło się 19maja br.w godzinach 15.00–22.00 i miało charakter bezpłatny charakter dla jego uczestników.
W ramach wydarzenia zaproponowaliśmy sprawdzone w ubiegłym roku aktywności:

  1. Noc Muzeów w Rodzinnej Klubokawiarni Praskiej, 19 maja, godz.15.00 – 17.00

19 maja, z okazji Nocy Muzeów w Rodzinnej Klubokawiarni Praskiej, zapraszamy dzieci w wieku 5- 9 lat na muzyczne i plastyczne zabawy i animacje z Wróżką Annuszką. Będzie wesoło, ciekawie i pysznie. Oprócz zabawy obejrzymy albumy z pięknymi obrazami, przygotujemy pyszne gofry a podczas ich zjadania posłuchamy co ciekawego dzieci mogą znaleźć w warszawskich muzeach. Warsztaty są bezpłatne, odbędą się w godzinach 15.00 – 17.00.

  1. Noc Muzeów w Rodzinnej Klubokawiarni Praskiej, 19 maja, godz.17.00 – 19.00

19 maja, z okazji Nocy Muzeów w Rodzinnej Klubokawiarni Praskiej, zapraszamy całe rodziny, dzieci, młodzież, seniorów na warsztaty rzeźbiarskie „Anioły są wśród nas”. Wszak jeden ma anielski głos, drugi wręcz niebiański wzrok, trzeci anielski uśmiech, każdy może być Aniołem dla drugiego w rodzinie. Z samoutwardzalnej masy rzeźbiarskiej samodzielnie lub rodzinnie stworzymy Anioły.  Pokażemy Wam również znane i mniej znane rzeźby i obrazy Aniołów. Warsztaty są bezpłatne, odbędą się w godzinach 17.00 – 18.30.

  1. Noc Muzeów w Rodzinnej Klubokawiarni Praskiej, 19 maja, godz.20.30

19 maja, z okazji Nocy Muzeów w Rodzinnej Klubokawiarni Praskiej, zapraszamy wszystkich na bezpłatne wydarzenie muzyczne – piękny głos, ciekawe teksty, poczucie humoru czyli autorski koncert Marcina Stycznia. Zapraszamy na godzinę 20.30.

Wydarzenie współfinansowane przez m.st. Warszawa.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *