Ośrodek ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA Partnerem Rodzinnej Olimpiady Mikołajkowej

 W tegorocznej VIII edycji konkursu kapituły HOTEL PRZYJAZNY RODZINIE, ogólnopolskiej kampanii  której celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku, zgłoszonych do konkursu zostało 66 obiektów z całej Polski. Wśród nich tylko 23 obiekty spełniło najwyższe wymagania kapituły i otrzymało 100% punktacji oraz statuetki Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Wśród nich znalazł się bardzo dobrze już znany w rodzinnych kręgach Ośrodek ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA. Oprócz spełnienia wszelkich konkursowych wymagań Zalesie Mazury Active Spa otrzymało również Dyplom Uznania za, cytujemy „…absolutne mistrzostwo w animacjach dla dzieci. Złoty medal za ciekawe, zróżnicowane zajęcia i animatorów z wielkim sercem. Zalesie Mazury Active Spa udowadnia że nawet jeśli leje od rana do wieczora, to dzieci wyjeżdżają z hotelu z poczuciem, że to były ich wakacje życia”

Warto podkreślić że w regionie Warmia i Mazury tylko trzy obiekty hotelowe uzyskały najwyższe uznanie w oczach kapituły konkursowej.

Zapraszamy do Zalesia http://www.zalesiemazury.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *