Dla tego dziecka sanie Świętego Mikołaja są już zapakowane. 12.Dziewczynka 14 lat marzy o zestawie do rysowania, voucherze na ubrania h&m/cropp

Lena, mimo swoich zaledwie 14 lat, już przetrwała wiele trudnych i bolesnych doświadczeń. Jednak teraz odkryła sposób na ucieczkę od tego smutku i bólu – rysowanie. Kiedy tylko Lena bierze do ręki ołówek i papier, jej świat staje się zaczarowany.

Jej rysunki są pełne kolorów – od jaskrawych odcieni różu po głęboki niebieski – które wypełniają tekturową kartkę. Jej znakomite zdolności artystyczne pozwalają jej stworzyć piękne kwiaty, ptaki, a nawet fantastyczne stworzenia. To jest jej ucieczka, jej oaza spokoju.

W jej świecie, który maluje szerokim pociągnięciem pędzla, Lena jest piękna i szczęśliwa. Usmiecha się, jej oczy promienieją radością, a jej serce jest pełne miłości. To jest miejsce, w którym nigdy nie czuje się zagrożona ani samotna. Jest w nim bezpieczna.

W jej rysunkach spotyka przyjaciół, którzy są zawsze obok niej. Oni rozumieją jej ból i trudności, ale nigdy nie opuszczają jej w potrzebie. Właśnie tam, w tym kolorowym świecie, Lena buduje zdrowe relacje i doznaje wzajemnej miłości. To jej marzenie, aby w prawdziwym życiu znaleźć takie przyjaciół i rodzinę.

Lena wykorzystuje swoje rysunki nie tylko jako formę ucieczki, ale również jako sposób wyrażania swoich emocji i nadziei. Poprzez linię, kolor i teksturę potrafi komunikować to, czego nie jest w stanie powiedzieć słowami. Jej rysunki stają się językiem, którym opowiada całą swoją historię.

Marzenia Leny są silne, a jej talent artystyczny nigdy nie przestaje się rozwijać. Chociaż jest jeszcze młoda, ma nadzieję, że kiedyś znajdzie odwagę, by pokazać światu swoje prace. Chce, aby jej rysunki były inspiracją dla innych, aby pomogły również im znaleźć piękno i szczęście w trudnych chwilach.

Dla Leny, rysowanie to nie tylko hobby, ale prawdziwa terapia. Daje jej siłę do przetrwania trudności i wiarę w lepszy jutro. Jej świat jest taki, jakiego sobie wymarzyła – piękny, kolorowy, pełen miłości i bezpieczeństwa. I w nim Lena jest piękna, szczęśliwa i spełniona.

Linki do marzeń:

zestaw do rysowania -https://www.empik.com/zestaw-malarski-174-elementy,p1218482442,szkolne-i-papiernicze-p, https://szkicuj.pl/product-pol-2982-Zestaw-Do-Rysowania-Szkicowania-Olowki-KALOUR-70w1.html

Marzy o zestawie do rysowania, voucherze na ubrania h&m/cropp

Zamknij