DLA TEGO DZIECKA SANIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA SĄ JUŻ ZAPAKOWANE. 80.DZIEWCZYNKA 10LAT -MARZY O PROFESJONALNYM ZESTAWIE DO RYSOWANIA ORAZ TABLECIE 13.Chłopiec 13 lat marzy o rowerze stacjonarnym oraz o zajęciach z robotyki

Tomek, trzynastoletni chłopiec pełen podróżniczych marzeń, nie może się doczekać odkrycia świata. Wyobraża sobie, jak wyrusza w podróż pociągiem dwupiętrowym, odkrywając nieznane miejsca i magiczne krajobrazy. Choć na razie musi zadowolić się rowerkiem stacjonarnym, ze względu na swoją chorobę, to wciąż jest nim zachwycony. W domowym zaciszu, z pomocą kochającej rodziny zastępczej, cieszy się chwilami swobody, czując, że ciało może zapanować nad trudnościami.

Jednakże podróż pociągiem dwupiętrowym pozostaje w jego wyobraźni. Tomka oczarowują opowieści podróżników, obrazy z odległych miejsc i niekończące się przygody. Wzdycha, myśląc o tym, jakby było fantastycznie odwiedzać kolejne miasta, krajowe parki narodowe i malownicze plaże. Wyobraża sobie, jak wsiada na pociąg i podziwia rozległe krajobrazy przesuwające się za oknami.

Głęboko zafascynowany konstrukcją i technologią, Tomek jest również wielkim fanem Lego. Marzy o tym, żeby spędzać każde wolne chwile na składaniu modeli, tworzeniu fantazyjnych budowli i rozwijaniu własnych zdolności konstrukcyjnych. Jego największym pragnieniem jest uczęszczanie na zajęcia weekendowe z robotyki, gdzie mógłby zgłębiać tajniki tej fascynującej dziedziny. Wyobraża sobie jakby to było wspaniałe, współpracować z innymi entuzjastami Lego, rozwiązywać skomplikowane zadania i wprowadzać własne pomysły w życie.

Mimo że teraz Tomek nie może spełnić wszystkich swoich marzeń podróżniczych i zaciągać się w zapierających dech w piersiach krajobrazach, wciąż żyje w swoim świecie fantazji i nadziei. Więdniemy wiarą, że niezależnie od przeciwności losu, Tomek będzie mógł wyruszyć w swoją wymarzoną podróż, a jego pasja do Lego i robotyki sprawi, że spełni wszystkie marzenia.

rower stacjonarny https://www.morele.net/rower-stacjonarny-zipro-one-s-gold-magnetyczny-5941659/?gclid=EAIaIQobChMI4bLh_JzIgQMVwwh7Ch1nEALeEAQYByABEgKKsfD_BwE,  zajęcia z robotyki w weekendy-https://klubrobota.pl/?lego-robotyka

Zamknij