Dla tego dziecka sanie Świętego Mikołaja są już zapakowane. 15.Chłopiec 8 lat marzy o zestawie do rysowania

Adaś, pomimo swoich trudności zdrowotnych, jest niezwykłym chłopcem o wielkim talencie do rysowania. Mimo że jego mama nie zadbała o siebie w czasie ciąży, Adaś jest wzorowym uczniem, grzecznym i pomocnym kolegą. Marzy o tym, aby stać się prawdziwym artystą.

Kiedy Adaś bierze w swoje ręce ołówek i kredki, ożywa cały jego świat. Na kartce papieru rodzą się niezwykłe postacie, krajobrazy i pejzaże. Przez szkicowanie i malowanie, Adaś potrafi wyrazić swoje emocje i przenieść się w inny wymiar.

Język angielski również fascynuje tego młodego artystę. Adaś uwielbia oglądać zagraniczne filmy i czytać angielskie książki. Chłonie nowe słownictwo i stara się nauczyć jak najwięcej. Chociaż nie jest łatwo z powodu swojego stanu zdrowia, Adaś nie poddaje się i stara się być jak najlepszym uczniem.

Niezależnie od swoich dolegliwości, Adaś jest pełen energii i entuzjazmu. Jego chęć do nauki oraz miłość do sztuki sprawiają, że jest inspiracją dla innych. W szkole zawsze pomaga kolegom i nauczycielom, wzbudzając sympatię i podziw.

Adaś marzy o tym, aby jego rysunki były doceniane i pokazywane innym ludziom. Chciałby wystawiać swoje prace w galeriach sztuki i być rozpoznawanym jako utalentowany artysta. Marzenie to napędza go, daje mu siłę do ciągłego doskonalenia się i rozwijania swojego talentu.

Mama Adasia może nie zdawać sobie sprawy z tego, jaką moc i pasję wywołało jej nieodpowiedzialne zachowanie w czasie ciąży. Jednak Adaś nie przywiązuje się do swojej przeszłości, skupia się na przyszłości i na wcielaniu w życie swoich marzeń.

Adaś jest przykładem tego, że talenty i pasje mogą pokonać wszelkie przeciwności losu. Jego determinacja i miłość do sztuki wnoszą światło i radość do jego życia i inspirują innych.

Link do marzenia:

Zestaw do rysowania -https://www.empik.com/zestaw-malarski-174-elementy,p1218482442,szkolne-i-papiernicze-p

Zamknij