DLA TEGO DZIECKA SANIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA SĄ JUŻ ZAPAKOWANE. 30. Dziewczynka 11 lat marzy o kursie pływania

Antosia, mimo swoich 11 lat, już wie, że życie nie zawsze jest sprawiedliwe. Jej taty nie ma wokół niej, a mama nie zbudowała dla niej dobrego domu. To sprawiło, że Antosia zdecydowała się odejść od matki, szukając lepszego życia. Teraz dziewczynka zaczyna odkrywać, że ma prawo marzyć i wierzyć w siebie.

Odkrycie dla Antosi jest wodą. To jej żywioł, a pływanie sprawia jej ogromną radość. Czuje, jakby była jeden z elementów tego pięknego świata, co sprawia, że marzy o zostaniu pływaczką. Wyobraża sobie, jak jej ciało unoszą się na falach, poczucie wolności i spełnienia, które towarzyszy każdemu ruchowi w wodzie.

Jednak czasami Antosia marzy o czymś jeszcze – o zostaniu królewną. Ta myśl pojawia się w jej głowie jak magiczna baśń, która daje jej pewność siebie i roztacza wokół niej aurę tajemnicy. Wyobraża sobie, jak nosi piękne suknie, korony ze złota i perłową biżuterię. Wydaje jej się, że jako królewna mogłaby wpływać na losy innych ludzi, pomagać tym, którzy najbardziej są potrzebujący.

Mimo tego, że marzenie o zostaniu królewną jest zapierające dech w piersiach, Antosia coraz bardziej przekonuje się, że chce zostać pływaczką. To sport, w którym może znaleźć spełnienie, wyzwanie i szanse na osiągnięcie sukcesu. Wyobraża sobie, jak w przyszłości staje na podium, a tłumy wiwatują dla niej na trybunach.

To marzenie napędza Antosię do ciężkiej pracy, regularnego treningu i pokonywania własnych ograniczeń. Skupia się na budowaniu swojej siły, wytrzymałości i techniki. Wie, że droga do sukcesu nie będzie łatwa, ale jest gotowa podejmować wyzwania.

Antosia jest pełna pasji i determinacji. Odkrycie, że może marzyć, dało jej nowe poczucie wolności i możliwości. Teraz wie, że może spełnić swoje marzenie o zastaniu pływaczką. Już teraz marzy o tym, jak stanie na starcie, poczucie adrenaliny i radości w momencie przebicia przez wodę. Antosia jest gotowa na to, co przyniesie jej przyszłość.

Marzy o:

-kursie pływania (na pływalni SGGW karnet 535zł – 44 godziny kursu)

Zamknij