DLA TEGO DZIECKA SANIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA SĄ JUŻ ZAPAKOWANE. 32. Chłopiec 9 lat marzy o zestawie Avengers Marvel, butach na zimę r. 34-35, kurtce na zimę r. 140-146

Staś, dziewięcioletni chłopiec, nie miał tak wiele marzeń. Jego rodzice nie mieli możliwości zbudować mu wymarzonego domu ani spełnić wielu jego pragnień. Nikt jednak nie zauważył, że Stasiowi brakuje tego, czego większość dzieci ma w nadmiarze – domowego ciepła i troski. Staś był nieśmiały, więc trudno było mu otworzyć się na świat zewnętrzny, ale powoli zaczynał odkrywać piękno i nieskończone możliwości tego świata.

Chłopiec odkrył, że świat marzeń jest jak baśniowy kraj, gdzie wszystko staje się możliwe. Zafascynowany tym nowym odkryciem, jego marzenia zaczęły budzić się do życia. Staś zaczął pragnąć zimowej kurtki i butów, które zapewniłyby mu ciepło i komfort w chłodne dni. Obraz tej kurtki i butów często migał przed jego oczami, a on marzył o tym, jakby było cudownie, gdyby mógł je posiadać.

Ale to, czego Stasiowi najbardziej brakowało, to towarzystwo. W swoich marzeniach znalazł przyjaciół w postaci bohaterów z serii Avengers Marvel. Iron Man, Captain America, Hulk, Thor – wszyscy oni stali się dla niego przyjaciółmi, którzy wspierali go w trudnych chwilach. W swoich wyobrażeniach Sta walczył ramię w ramię z nimi, czując się silny i bezpieczny.

Staś oddawał się swoim marzeniom coraz częściej, budząc w sobie ogromną wyobraźnię. Włożył w swoje marzenia całe serce i duszę, a one dawały mu poczucie sprawczości i radość. To był jego escape room, miejsce, gdzie mógł poczuć się spełniony i szczęśliwy.

Pragnienia i marzenia Stasia stawały się silniejsze z każdym dniem. Wyobrażał sobie, jak zimowego dnia nosi swoją nową kurtkę i buty, cieplutki i dumny. Widział też swoje ulubione figurki Avengers Marvel, które towarzyszyły mu w każdej chwili. Czuł, że to jest możliwe, że te marzenia mogą się spełnić.

Staś nie przestawał marzyć i wierzyć, że kiedyś jego marzenia staną się rzeczywistością. Był pewien, że świat zaprosi go do swojego tańca, że spełni się dla niego piękne i kolorowe jutro. Stał na progu swojego świata marzeń, gotowy otworzyć swoje serce na wszystko, co oferuje.

Marzy o zestawie Avengers Marvel, butach na zimę r. 34-35, kurtce na zimę r. 140-146

Zamknij