DLA TEGO DZIECKA SANIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA SĄ JUŻ ZAPAKOWANE. 37. Chłopiec 11 lat marzy o hulajnodze

Paweł, pomimo trudności, jest niezwykłym chłopcem pełnym marzeń i determinacji. Jego dziadkowie są dla niego jak prawdziwi rodzice, dając mu miłość i opiekę, których tak bardzo potrzebuje. Jego tata, niestety, stracił walkę z Covidem, a matka była porwana przez nałóg alkoholowy. Chłopiec jest nieustannie zaniepokojony tym, czy matka kiedykolwiek odzyska kontrolę nad swoim życiem.

W tych trudnych czasach Pawłowi nie brakuje jednak optymizmu i marzeń. Jego największym pragnieniem jest posiadanie hulajnogi, ale nie byle jakiej – terenowej. Zakochany w naturze Paweł wyobraża sobie, jak wyrusza na długie wyprawy, odkrywając tajemnicze lasy i góry, pełne przygód i nowych odkryć. Wyobraża sobie, jak z wiatrem we włosach i uśmiechem na twarzy przemierza dzikie tereny, eksplorując świat na każdym zakręcie.

Marzenie o hulajnodze staje się dla Pawła motorem, który nakręca go do walki i osiągania swoich celów. Wyobrażenie sobie tego, jak eksploruje nieznane tereny i pokonuje trudności, daje mu nadzieję i siłę do pokonania trudności, które stawia przed nim los.

Ponadto, hulajnoga byłaby dla Pawła symbolem wolności i samodzielności. Pomogłaby mu uwolnić się od smutku i trosk, dając mu poczucie, że może kontrolować swoje życie i być niezależny. Byłby w stanie w pełni cieszyć się chwilami spędzonymi na odkrywaniu świata i realizowaniu swoich marzeń.

Paweł nie zamierza rezygnować z tych marzeń i wierzy, że pewnego dnia znajdzie sposób, aby spełnić swoje pragnienie posiadania hulajnogi terenowej. Czy to poprzez poświęcenie oszczędności lub znalezienie innych źródeł wsparcia, Paweł gotów jest podjąć wysiłek, aby zrealizować swoje marzenie i odnaleźć radość w pełnym przygód życiu.

Marzy o:
Hulajnodze na 170 cm wzrostu: https://www.decathlon.pl/p/mp/nils-extreme/hulajnoga-z-pompowanymi-kolami-nils-extreme-hc300/_/R-p-62317432-5a90-477b-b706-68e846b9fed3

Zamknij