DLA TEGO DZIECKA SANIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA SĄ JUŻ ZAPAKOWANE 39. Dziewczynka 17 lat, marzy o laptopie, drukarce oraz zajęciach z akrobatyki

Janinka jest młodą dziewczyną, która w swoim życiu doświadczyła już wiele trudności. Osierocona przez śmierć matki i porzucona przez ojca, znalazła oparcie w swojej schorowanej babci, która z ogromnym poświęceniem ją wychowuje. Pomimo tych trudności, Janinka nie traci pogody ducha.

Licealistka jest opisywana przez tych, którzy ją znają, jako spokojna, grzeczna i skromna. Mimo trudnej sytuacji, w jakiej się znalazła, stara się być odpowiedzialna i czerpać radość z najmniejszych rzeczy. Jednak jej największym marzeniem jest posiadanie własnego laptopa wraz z drukarką.

Janinka zdaje sobie sprawę, że laptop i drukarka to duży wydatek, dlatego traktuje to jako marzenie, które może pozostać jedynie w sferze snów. Jednak właśnie te urządzenia otworzyłyby przed nią nowe możliwości. Dzięki laptopowi młoda dziewczyna mogłaby poszerzać swoją wiedzę, korzystać z dostępu do Internetu i rozwijać swoje zainteresowania. Drukarka zaś pozwoliłaby jej na wydrukowanie ważnych materiałów do szkoły czy też tworzenie własnych prac.

Jednak marzenie, na które Janinka kładzie największy nacisk, to karnet na zajęcia z akrobatyki. Ta forma rozrywki daje jej możliwość oderwania się od codziennych trosk i stresów. Akrobatyka staje się dla niej wyjątkowym sposobem na relaks i rozwijanie ciała i umysłu. Janinka marzy o możliwości poznania nowych technik i ewoluowaniu w tej dziedzinie.

Niestety, ze względu na trudną sytuację finansową, której doświadcza, Janinka nie może liczyć na to, że jej marzenia staną się rzeczywistością. Jednak mimo to nie traci nadziei. Cieszy się każdym dniem i stara się być wdzięczna za to, co ma. Jej upór i determinacja dają powód do nadziei, że może w przyszłości spełnią się jej marzenia, a ona będzie miała możliwość rozwijać swoje pasje i zdolności.

Marzy o: laptopie, drukarce, zajęciach z akrobatyki (180 zł miesięcznie)

Zamknij