Dla tego dziecka sanie Świętego Mikołaja są już zapakowane. 40. Chłopiec 14 lat marzy o podstawce-chłodziarce do laptopa, voucherze do galerii handlowej Mokotów, sklep smyk

Antoś, czternastoletni chłopiec, musi radzić sobie z samotnością i trudnościami finansowymi, ale mimo to nie traci swojej radości i marzeń. Jego opiekuje się 73-letnia babcia, która jest jego największą miłością i wsparciem.

Marzenia chłopca nie są wielkie, a jednak dla niego są nieosiągalne. Pragnie podstawki do laptopa z wbudowaną chłodziarką, co byłoby dla niego wielkim udogodnieniem podczas korzystania z komputera. Marzy również o wizycie w galerii handlowej, gdzie mógłby spędzić czas z przyjaciółmi i poczuć się jak oni.

Dla Antosia i jego babci finansowe trudności są stałą rzeczywistością, dlatego takie marzenia są dla nich nieosiągalne. Jednak pomysł na voucher na zakupy w galerii handlowej budzi w chłopcu ogromną nadzieję i radość. To byłby dla niego nie tylko wyjątkowy prezent, ale także szansa na doświadczenie czegoś, czego do tej pory nie mógł doświadczyć – zakupów w takim miejscu.

Marzenie Antosia jest prostym wyrazem jego pragnienia normalności, chęci bycia takim jak inni chłopcy jego wieku. Chciałby móc wybrać coś dla siebie, zakupić ubranie czy elektronikę – tak jak robią to jego koledzy. Takie doświadczenie byłoby dla niego nie tylko materialnym spełnieniem marzenia, ale również dawałoby mu poczucie przynależności i równości z innymi.

Marzenia Antosia są skromne, ale dla niego są wyjątkowe. Pragnienie posiadać podstawkę do laptopa czy możliwość zakupów w galerii handlowej są wyrazem jego pragnienia bycia takim jak inni i doświadczenia tego, co jest dla wielu ludzi codziennością. Dla niego to marzenia, które mogą stać się rzeczywistością, jeśli tylko ktoś zechce je wspomóc.

Marzy o:

-podstawce-chłodziarce do laptopa, voucherze do galerii handlowej Mokotów, sklep smyk

Zamknij