4.Chłopiec marzy o Rowerze Dirt/Street OXFELD FLAG 2

Krystian marzy o tym, żeby mieć swój własny rower. Dla niego nie jest to zwykły rower, to symbol wolności i niezależności.

Wyobraża sobie, jak będzie mógł patrzeć na świat z perspektywy siedzenia na siodełku. Będzie mógł samodzielnie podróżować po całym mieście, dotrzeć do odległych zakątków, które do tej pory były dla niego nieosiągalne.

Będzie mógł pojechać do swojego taty w Zakładzie Karnym, który nie może sam przyjechać do niego. Będzie mógł odwiedzać swoją mamę, która odeszła, ale może mieszkać gdzieś niedaleko.

Rower dla Krystiana to także możliwość wyjazdów na wycieczki poza miasto i odkrywania nowych miejsc. Marzy o jeździe wśród pól i lasów, o pokonywaniu kolejnych kilometrów i osiąganiu swoich celów. Dla niego rower to nie tylko środek transportu, ale także przyjaciel, który zawsze będzie na niego czekał i nigdy nie opuści.

Młody chłopiec bardzo pragnie tego uczucia wolności, które daje posiadanie własnego roweru. I może kiedyś, dzięki ciężkiej pracy i determinacji, spełni swoje marzenie.

Marzy o rowerze

Dirt/Street OXFELD

FLAG 2 – wzrost

powyżej 155 cm

#FundacjaART #Prezenty

Zamknij