DLA TEGO DZIECKA SANIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA SĄ JUŻ ZAPAKOWANE.  57. Dziewczynka 11 lat marzy o bilecie na koncert GENZIE, zdjęciu z zespołem, miejscu VIP i bilecie dla opiekuna  

Sara ma 11 lat i w głębi duszy marzy o tym, że kiedyś będzie gwiazdą. Jej serce bije mocno, tętni w nim energia i pozytywne myśli. Spędza większość wolnego czasu, pracując nad swoimi umiejętnościami i talentami, wierząc, że to może być klucz do spełnienia jej marzeń.

Marzenie o byciu gwiazdą jest dla niej jak jasna gwiazda na niebie. Wyobraża sobie, jak ubiera się w olśniewającą suknię na wielkiej scenie, słyszy gromki aplauz i czuje, jak ta energia napawa jej serce i duszę. To właśnie ta siła marzenia daje jej motywację i determinację do pracy ciężko, nie zważając na trudności czy przeciwności losu.

Sara ma jednak jeszcze jeden powód, dla którego tak bardzo pragnie zostać gwiazdą. Wie, że gdyby stała się sławna, łatwiej byłoby jej rodzicom ją odnaleźć. Odkąd pamięta, rodzice zawsze byli zajęci pracą i czasem nie mogli poświęcić jej tyle uwagi, ile by chciała. Bycie gwiazdą otworzyłoby przed nią drzwi do światła reflektorów i dałoby jej możliwość zaprezentowania się w sposób, który przyciągnie uwagę rodziców.

Jej marzenie dotyczące biletu na koncert ulubionego zespołu, Genie, jest jednym z punktów na liście jej celów. Wyobraża sobie, jak stanie wśród tłumu i czuje dreszczyk emocji, jak przygotowuje się na rozpoczęcie koncertu. Kiedy w końcu zobaczy słynnych muzyków na scenie, cały jej świat stanie na głowie. Ta chwila będzie dla niej niezapomniana i z pewnością jeszcze bardziej wzmocni w niej wiarę w siebie i w to, że wszystko jest możliwe.

Sara wie, że droga do bycia gwiazdą może być trudna i pełna wyzwań. Ale niezależnie od tego, jak męczące mogą być przygotowania i jak długie mogą być godziny treningu, ona nie przestaje marzyć i dążyć do spełnienia swojego największego pragnienia. Wierzy, że jeśli tylko będzie pracować ciężko i nie podda się w obliczu trudności, to z czasem jej marzenia się spełnią, a ona stanie się prawdziwą gwiazdą.

Marzy o bilecie na koncert GENZIE, zdjęciu z zespołem, miejscu VIP i bilecie dla opiekuna  

Zamknij