DLA TEGO DZIECKA SANIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA SĄ JUŻ ZAPAKOWANE 2.Chłopiec 13lat marzy o komputerze stacjonarnym/laptopie


Daniel ma 13 lat i doświadczył już zbyt wielu trudności w życiu. Jego tata został skazany na długie lata więzienia, a jego mama nie ma dla niego miejsca w swoim życiu. Pomimo tych problemów, chłopiec nie poddaje się. Pod opieką specjalistów ds. zdrowia psychicznego, Daniel pokazuje niezwykłą determinację. Chociaż ma autyzm, nieustannie dąży do samodzielności. Nie tylko świetnie się uczy, ale jest też bardzo zdolny i pracowity.

Jak każde dziecko w jego klasie, Daniel marzy o posiadaniu komputera. Dzięki niemu mógłby osiągnąć wiele. Cenione narzędzie edukacyjne pozwoliłoby mu rozwijać swoje zdolności i umiejętności w sposób niezwykle efektywny. Dzięki dostępowi do internetu mógłby zgłębiać wiedzę na różne tematy, korzystać z edukacyjnych programów komputerowych i zdobywać umiejętności cyfrowe, które są dzisiaj nieodzowne w świecie technologii.

Posiadanie komputera wpłynęłoby również na życie Daniela poza szkołą. Dzięki niemu mógłby rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Już teraz, mimo trudnych doświadczeń, pokazuje niezwykłe zdolności artystyczne i twórcze podejście do życia. Komputer pozwoliłby mu jeszcze bardziej odkrywać swoje talenty i dzielić się nimi ze światem.

Daniel nieustannie walczy o swoje marzenia i nie poddaje się przeciwnościom losu.

Zamknij