Dla tego dziecka sanie Świętego Mikołaja są już zapakowane. 1.Dziewczynka 17 lat -marzy o profesjonalnym zestawie do rysowania

Kasia, 17-letnia dziewczyna bez rodziców, niezwykle zdolna i pełna wspaniałej osobowości, marzy o przyszłości pełnej nadziei i możliwości. Pomimo braku oparcia rodziny, z determinacją i samodoskonaleniem nauczyła się języka angielskiego, widząc w nim klucz do swoich marzeń.

Jej głowa pełna jest planów na przyszłość, a certyfikat języka angielskiego to dla niej klucz otwierający drzwi do spełnienia tych marzeń. Pragnie poddać się egzaminowi certyfikacyjnemu, widząc w nim nie tylko okazję do zdobycia cennego dokumentu, ale przede wszystkim szansę na stawienie pierwszego kroku w kierunku swojego wielkiego marzenia.

Marzenia Kasi są nasycone nadzieją i pragnieniem lepszego życia. Chce udowodnić sobie i światu, że może osiągnąć sukces pomimo trudności. Jest głęboko przekonana, że zdobycie tego certyfikatu otworzy przed nią szerokie horyzonty i pozwoli na realizację jej pragnień na międzynarodowej scenie.

Kasia nie traci czasu. Opanowała język angielski samodzielnie, wykorzystując dostępne jej środki. Planuje sobie harmonogram nauki, stawia sobie cele i nieustannie się rozwija. Jej determinacja i wytrwałość są niezłomne, a praca nad sobą staje się dla niej pasją.


LINK
https://www.empik.com/artnico-zestaw-artystyczny-walizka-174-el-drewno-artnico,p1309541449,szkolne-i-papiernicze-p?mpShopId=2749&cq_src=google_ads&cq_cmp=20013041881&cq_term=&cq_plac=&cq_net=x&cq_plt=gp&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwyY6pBhA9EiwAMzmfwep6pHwok-OGKMGoznSsxUR3aUyR_HiL7uI80CFwne94cDZCwIwAYxoCJ24QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Zamknij