Podsumowanie wakacji w Fundacji A.R.T.

#gdyniehulawiatr#podsumowaniewakacji

Wakacje to piękny czas. Odpoczynku, chwil z rodziną i…. planowania działań na jesień. Dla nas to czas odświeżania naszych lokali, aby w nowym sezonie pracowało się lepiej.

Nasze dwa lokale: Rodzinna Klubokawiarnia Praska Fundacji ART i Praskie CSR Fundacji ART pełne były gwaru dzieci, młodzieży, rodziców i seniorów ❤❤❤

Sami zobaczcie 🙂

🍀 375 godzin wsparcia psychologów, pedagoga, lekarza psychiatry i prawnika pomagało w dokonaniu zmian sytuacji naszych podopiecznych, którzy doświadczają kryzysów, przemocy i trudności życiowych. Podsumowanie pisze we wrześniu i znów z przerażeniem patrzę na ilość konsultacji wstępnych i ogromnych potrzeb dostania się do specjalisty.

🍀 30 godzin seniorzy spędzili na zajęciach manualnych, muzycznych, kreatywnych, warsztatach z dietetykiem. Dzięki współfinansowaniu granta :” Seniorzy wiele warci w Fundacji ART4 przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej mogliśmy pojechać z grupa 50 Seniorów na niezapomniany wyjazd na Mazury, aby zwiedzać i podziwiać naszą piękną Polskę, ale tez po to, aby być razem.

🍀 14 godzin warsztatów Mali Badacze, Muzyczne Harce oraz Gordonki gromadziły co tydzień dzieci do lat 6 i ich rodziców. Warsztaty są w ramach kolejnej edycji projekty: „Czas dla rodziny 2” współfinansowany przez Miasto Stołeczne WarszawaWarszawa Rodzinna

🍀 6 godzin grupy wsparcia dla kobiet z wykorzystaniem Psychoterapii Tańcem i Ruchem ułatwiło uczestniczkom dotarcie do nieświadomych lub trudnych do zwerbalizowania uczuć i doświadczeń;

🍀 22 wydarzenia dla dzieci i młodzieży oraz dla mam polsko-ukraińskich w projekcie integracyjnym „Super moce” #art2help który realizowany jest we współpracy z Funduszem Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF), partnerem projektu jest m.st. Warszawa. Program współfinansowany jest również przez Fundacji Citi Handlowy.

🍀 19 ścian w naszych lokalach zostało odświeżone przez niesamowitych Wolontariuszy z Ikano Bank

🍀 6 grup w Szkoła Podstawowa nr 4 w Markach w Markach zakończyło program: ”Przyjaciele Zippiego”

🍀 549 godzin prac społecznie użytecznych. Współpraca z III zespołem Kuratorów jest wspaniała. Dzięki niej osoby, które z różnych przyczyn są na zakręcie swojego życia, mogą zamiast w zakładzie karnym odrobić prace przyczyniając się jednocześnie do czynienia dobra.

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że te zajęcia wygenerowały tyle zadowolenia, ulgi, wzmocnienia uczestników, że energii z tego „generatora” wystarczy nam na co najmniej 100 lat działania 😊

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, Grantodawcom, bez Was by nam się nie udało ❤

Miasto Stołeczne WarszawaMazowieckie Centrum Polityki SpołecznejWarszawa RodzinnaMinisterstwo Rodziny i Polityki SpołecznejIkano Bank#ikanogroupToyota – Grupa CyganBibby Financial Services PolskaPolska Akcja Humanitarna (PAH)

Do grona Przyjaciół Fundacji A.R.T. dołączyli

❤UNICEF,

❤Unum Życie,

❤Cloudware Polska

A jesień zapowiada się baaaaaaaaaarodzo pracowicie…..

……………………………………………………

Dołącz do grona Pomagaczy Fundacji A.R.T.

Teraz to Ty możesz wesprzeć działania dla podopiecznych Fundacji A.R.T.: dzieci, młodzieży, rodziców i seniorów.

Twoje, 20, 50 lub 75 zł pozwoli pomagać cały czas.

#podajdalej

OBRAZEK Z OPISEM DZIAŁAŃ
OBRAZEK Z OPISEM ZAJĘĆ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij