Postaw na solidne fundamenty- Fundacja A.R.T. z dofinansowaniem w PROO 2019-2021

Fundacja A.R.T. otrzymała dofinansowanie wniosku „WARTo postawić na solidne fundamenty” złożonego w ramach Konkursu ogłoszonego przez Narodowy Instytut Wolności w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich, w Priorytecie 1a „Wsparcie działań misyjnych i rozwoju instytucjonalnego”.

Jesteśmy organizacją, która przy ograniczonych zasobach materialnych i finansowych stara się skutecznie realizować cele statutowe głównie dzięki zasobom ludzkim i wiedzy oraz poszukiwaniu możliwości współpracy z innymi organizacjami. Najważniejszym zasobem naszej organizacji są ludzie. To oni wypełniają jej misję, zapewniają trwałość działania, tworzą projekty odpowiadające potrzebom naszych beneficjentów, z empatią podchodzą do „naszych” rodzin i seniorów, kreatywnie starają się wiązać finansowy koniec z końcem.

Dlatego tak cieszymy się z otrzymanego na lata 2019 – 2021 wsparcia.  Dzięki niemu mamy możliwość:

– przeprowadzenia działań promocyjnych, budujących rozpoznawalność i wizerunek Fundacji A.R.T. ,

– podniesienia naszych kompetencji i zatrudnienia specjalistycznego personelu,

– doposażenia Fundacji w urządzenia  potrzebne do realizacji codziennych obowiązków oraz zapewnienia bezpieczeństwa danych,

– zapewnienia środków na bieżące funkcjonowanie Fundacji i prowadzonej przez nas Rodzinnej Klubokawiarni Praskiej,

– poszerzenia oferty naszych bezpłatnych, edukacyjnych, rodzinnych, pomocowych zajęć i działań.