Prelekcje Ekspertów A.R.T. w Multikinie

W maju i czerwcu br. pracownicy i wolontariusze Fundacji A.R.T. prowadzili pogadanki profilaktyczne na mocy porozumienia o współpracy z Multikinem, i tak:

  1. pogadanka dla dzieci w klasach 1-3 szkoły podstawowej (150 osób) na temat trudnych relacji i agresji w szkole: „Opowieści Wolka”. Spotkanie w Multikinie Złote Tarasy prowadziła Agnieszka Tobota- Prezes Fundacji A.R.T.
  2. pogadanka dla młodzieży w klasach 1-3 gimnazjum (90 osób) na temat konsekwencji  zażywania alkoholu i substancji psychoaktywnych: „Historia jednej znajomości”. Pogadankę w Multikinie Targówek prowadziła Agnieszka Tobota- Prezes Fundacji A.R.T
  3. pogadanka dla dzieci z klasy 4 szkoły podstawowej (18 osób) na temat bezpieczeństwa i pierwszej pomocy podczas zbliżających się wakacji: „Bezpieczny wyjazd na wakacje”. Spotkanie w Multikinie Targówek prowadzili Agnieszka Tobota – Prezes Fundacji A.R.T (kwestia bezpieczeństwa na wyjazdach letnich) oraz Ariel Szczotok – ambasador fundacji, ratownik medyczny Centrum Medycznego Fundamenti.

Zobacz galerię zdjęć:  https://www.fundacjaart.pl/galeria/prelekcje-w-multikinie/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *