Room Escape Warszawa Partnerem III Festiwalu Rodziny

logo miniRoom Escape Warszawa ®, czyli ucieczka z zamkniętego pomieszczenia. Gra przeniesiona z wirtualnego świata do rzeczywistości. To zabawa, która wymaga od Ciebie analitycznego i krytycznego myślenia, szybkiego kojarzenia faktów oraz kreatywności i spostrzegawczości. Gra bazuje na pracy zespołowej oraz rozwiązywaniu zadań logicznych i zręcznościowych, które mają na celu doprowadzić do wydostania się z pułapki. Zbierz drużynę, wejdź do pokoju i staw czoła wyzwaniu! Pamiętaj: na realizację zadania macie tylko 60 minut!

Room Escape Warszawa ® , to idealny pomysł na oderwanie się od komputera i na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi na wspólnej i oryginalnej zabawie, niezależnie od pory dnia i pogody. Ale uwaga: zabawa ta wymaga współpracy! Może wziąć w niej udział od 2 do 5 osób.

Room Escape Warszawa ® to bogata oferta scenariuszy zabaw przenośnych oraz dwa lokale w Śródmieściu i na Pradze z 6. przygodami stacjonarnymi. Na Śniadeckich znajduje się pokój Indiana, który przenosi w rzeczywistość awanturniczych przygód rodem z Indiany Jones. Pokój naukowy Laboratorium miejsce szalonych doświadczeń profesora. I pokój Piwnica mrożący krew w żyłach dom strachów. Na Inżynierskiej można uciec z dobrze strzeżonego Muzeum, odkryć tajemnice Templariuszy w pokoju Rycerskim oraz podróżować w czasoprzestrzeni w Wehikule Czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij