Rzeczniczka Praw Dziecka w Fundacji A.R.T.

Wczoraj w Fundacja ART odbyło się posiedzenie Branżowej Komisji Dialogu Spolecznego ds. Przeciwdziałania Przemocy Domowej. Tematem przewodnim spotkania były standardy ochrony dzieci przed krzywdzeniem.

Na spotkanie zaproszenie przyjęli: Pani Monika Horna Cieślak RPD Monika Horna-Cieślak Rzeczniczka Praw Dziecka, przedstawicielki Biura Pomocy i Projektów Społecznych oraz Biura Edukacji Miasto Stołeczne Warszawa , a także koordynatorka programu Standardy Ochrony Dzieci w Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

To było ważne spotkanie, w atmosferze otwartego dialogu i wzajemnego słuchania, a może slyszenia się. Przypominamy, że od 14 lutego w każdej placówce takie standardy są obowiązkiem. Teraz będąc w okresie 6 miesięcznego wdrożenia możemy je dopracować i dostosować do naszych placówek.

Razem #przeciwprzemocy razem na rzecz ochrony dzieci.

#PrzeciwdziałaniePrzemocyDomowej#OchronaDzieci#DialogSpołeczny#KomisjaDialogu