„Seniorzy wiele warci 3” #sztukadziałania

#silverstars

Nasza praca z Seniorami zaczęła się 6 lat temu. Nie wiedzieliśmy jak to będzie i czy damy radę. Początkowo na zajęcia przychodziło 10-15 osób, po 6 latach regularnie uczestniczy 65 osób…. Specjalnie dla nich w tym roku przygotowujemy moc wydarzeń, o których będziemy szeroko pisać w naszych socialach.

A projekt „Seniorzy wiele warci #sztukadziałania 3” ma na celu zwiększanie samodzielności oraz aktywności naszych seniorów poprzez: dbanie o swój dobrostan psychofizyczny, integrację wewnątrz i międzypokoleniową, zaangażowanie w wolontariat oraz edukację w zakresie kompetencji cyfrowych.

Będziemy zatem:

❤❤❤ ŁĄCZYĆ seniorów wewnątrz i międzypokoleniowo poprzez międzypokoleniowe warsztaty manualne i kulinarne, wolontariat międzypokoleniowy, wspólne wyjścia i spotkania przy kawie i herbacie budujące relacje i przyjaźnie.

❤❤❤ AKTYWIZOWAĆ do dbania o dobrostan psychofizyczny poprzez aktywną profilaktykę

prozdrowotną i zapewnienie atrakcyjnego, wspólnego spędzania czasu: zajęcia ruchowo-relaksacyjne, muzyczne, manualne i edukacyjne.

❤❤❤ WSPIERAĆ poprzez zajęcia o charakterze psycho-edukacyjnym, rozwijającym umiejętności cyfrowe oraz warsztaty edukacyjne dotyczące bezpieczeństwa (finansowego, oszustw typu metoda „na wnuczka, osobistego).

#Mazowszepomaga#MCPSpomaga#programywsparcia#solidarnośćmazowiecka#MCPS

MMazowsze serce PolskiMMazowieckie Centrum Polityki Społecznej

Wydarzenia dla Seniorów są ściśle związane z Jubileuszem 15 – lecia Fundacji A.R.T., o którym przeczytacie więcej tutaj- https://fundacjaart.pl/obchody-jubileuszu-15-lecia…/

………………………………………………………………………………………………….

Koszt Jubileuszu 719.000 PLN

Środki Pozyskane: (Dotacje, Darowizny, Zbiórki Publiczne, Środki z 1,5%) 485 350 PLN

Brakujące Środki 233 650 PLN

Dołącz do grona Bohaterów Fundacji A.R.T.

Teraz to Ty możesz wesprzeć działania dla osób doświadczających przemocy – podopiecznych Fundacji A.R.T.

Twoje, 20, 50 lub 75 zł pozwoli pomagać cały czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij