Wolontariat pracowniczy Fundacji BNP Paribas

Seniorzy to niewyczerpane źródło kreatywności i pracowitości. Nasze Klub Seniorów – „Silver Stars” zamieniły się w Eko-Stars i rozpoczęły przygotowanie pięknych ozdób na kiermasz charytatywny.

Z szyszek, włóczek, sznurków, drewna, suszonych pomarańczy i przypraw oraz innych ozdób wyczarowały piękne stroiki świąteczne, choinki z szyszek, cudownie ozdobione świąteczne świeczki. Przyświecały nam dwa cele: po pierwsze pokazać, że z naturalnych produktów, przypraw można przygotować piękne ozdoby świąteczne, po drugie zrobić coś nie tylko dla siebie ale i dla innych. Każda uczestniczka i uczestnik warsztatów robił ozdoby dla siebie i na kiermasz charytatywny Fundacji A.R.T., który odbędzie się 9 grudnia podczas organizowanego przez fundację Miasteczko Mikołaja Fundacji A.R.T.. Powstały przepiękne, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju ozdoby. Świąteczną i radosną atmosferę warsztatów umiliły słodkie i gorące przekąski oraz kawa i herbata.

To wszystko dzięki grantowi otrzymanemu z Fundacja BNP Paribas Wolontariuszki nie tylko napisały grant, zakupiły i zebrały wszystkie potrzebne na warsztaty produkty, poczęstunek ale i przez dwa dni z pełnym zaangażowaniem i uśmiechem pomagały w przedświątecznych i ekologicznych czarach. Dziękujemy 😊❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij