3 urodziny Rodzinnej Klubokawiarni Praskiej

Jak co roku okazji do świętowania jest wiele.  w dniu 09.02.2020 roku Rodzinna Klubokawiarnia Praska  obchodziła swoje 3 urodziny!!! To dla nas ogromny zaszczyt, bo swoim świętem wpisujemy się również w urodziny Pragi Północ, która w tym roku kończy 372 urodziny. Za oficjalny dzień urodzin Pragi uznawany jest 10 lutego 1648 r., gdy król Władysław IV podniósł Pragę nad Wisłą do godności miasta, nadając jej prawo magdeburskie i szereg uprawnień. Pamiątką po tym wydarzeniu jest akt lokacyjny miasta Pragi z herbem przechowywany w Archiwum Akt Dawnych.

Przed południem dzieci do 7 lat bawiły się razem z rodzicami pod okiem animatorek z zaprzyjaźnionej z nami firmy PAPI. Było głośno, wesoło i kolorowo 🙂 A pociąg do zabawy nie chciał przyjechać na stację końcową. Po południu, tym razem z seniorami bawiliśmy się na koncercie znanego, zaprzyjaźnionego akordeonisty – Robert Lipka, który współpracuje z szeregiem zespołów muzycznych, solistami, grupami teatralnymi oraz prowadzi amatorskie chóry seniorskie i wielopokoleniowe.W Rodzinnej Klubokawiarni Praskiej prowadzi zajęcia w ramach projektu: „Seniorzy wiele warci”.

Galeria z balu znajdzie się tutaj.

Jesteśmy Wam wszystkim bardzo wdzięczni za wszelkie objawy życzliwości. Dziękujemy za miłe słowa, które podbudowują nas każdego dnia i dają motywację w trudnych momentach. Jesteśmy również zobowiązani za konstruktywną krytykę… bo przecież nie myli się ten, co nic nie robi….

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne przygotowywane przez nas wydarzenia.

 

Zachęcamy Was także do przekazania Fundacji A.R.T.  1%

 

Od ponad 10 lat Fundacja A.R.T. wspiera rodziny, młodzież, dzieci i seniorów. Wspiera tych, którzy borykają się z różnego rodzaju problemami: opiekuńczo-wychowawczymi, osobistymi, prawnymi oraz doświadczają przemocy, bezsilności, wykluczenia.

Szczególnie zadbać chcemy o Młodych Ludzi, zagubionych w dzisiejszym Wszechświecie Możliwości i Zagrożeń. Z jednej strony mają możliwości wszechstronnego rozwoju, obszary nieznane ich rodzicom czyli aktywność społeczna, media, nowe technologie, globalna komunikacja. Z drugiej dopada ich „ciemna strona mocy”: szybkie dojrzewanie, dostępność używek, narkotyków, dopalaczy; nieumiejętne korzystanie z technologii, problem z komunikacją, emocjami i budowaniem relacji oraz bierność.

Wpisz KRS 0000318649 co sprawi, że Twój 1% wesprze nasz projekt dla młodzieży w wieku 11 – 16 lat , pomoże im stać się Kapitanami Własnego Życia, aktywnymi uczestnikami otaczającego ich świata, gotowymi również do pomocy innym oraz stawiania czoła zagrożeniom.

Jeżeli nie wskażesz żadnej organizacji, Twój 1% pozostanie w Urzędzie Skarbowym 😊

#FundacjaART #1procent #jedenprocent
#aktywizujemy #ratujemy #tworzymy

https://www.youtube.com/watch?v=36nsXDRl_Xs

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij