Projekt „ŁączyMyPokolenia” – Jasełka dla Seniorów z Pragi Północ

Cudowne spotkanie międzypokoleniowe!!! Projekt „ŁączyMyPokolenia”  – Jasełka dla Seniorów z naszej Dzielnicy

W środę, 29 stycznia 2020 nasi Seniorzy mieli przyjemność zobaczyć jasełka przygotowane przez młodzież z 50 Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy w Warszawie!

Szkolne Koło Wolontariatu, w ramach Projektu „ŁączyMyPokolenia”  – programu współpracy z Seniorami  z Dzielnicy Praga – Północ m.st. Warszawa, zorganizowało spotkanie z seniorami. Zostało zaprezentowane bożonarodzeniowe teatralno-muzyczne przedstawienie zatytułowane „Jasełka na dworcu”, przygotowane przez uczniów pod opieką artystyczną ks. Jarosława Gawrońskiego i pod kierunkiem Pani Profesor Anety Zawickiej. Wielu wolontariuszy zaangażowało się w przygotowanie sali, obsługę szatni i powitanie gości.

Był to bezcenny czas wymiany doświadczeń i wzajemnej życzliwości, nie zabrakło wspólnego śpiewu kolęd i wielu chwil wzruszeń.

Jak podkreśliła na koniec  Agnieszka Tobota, Prezes Fundacji A.R.T. liczymy, że owocna współpraca społeczności szkolnej i praskich seniorów będzie trwała przez kolejne miesiące i lata.

Dziękujemy za zaproszenie Panu Dyrektorowi Piotrowi Cacko i Pani Alinie Zawidzkiej. Dziękujemy wszystkim aktorom i osobom, które przygotowały spektakl!

Partnerrzy Projektu „ŁączyMyPokolenia”:

  • Rada Seniorów Dzielnicy Praga-Północ Miasta Stołecznego Warszawy
  • Fundacja A.R.T.
  • Dom Kultury Praga
  • Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Północ

Fotorelacja: Zapraszamy do obejrzenia

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *