Bartosz Kowalski

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
.Jan Paweł II

APEL O POMOC

Drodzy Państwo,
W imieniu mojego 5 letniego syna Bartosza Kowalskiego chorego na wodogłowie wrodzone (stan po wszczepieniu zastawki komorowo-otrzewnej, plastyka przełyku pokarmowego – niedrożność, stan po plastyce przetoki przełykowo – tchawiczej, refluks żołądkowy, trzykrotne już rozszerzanie przełyku, operacja zamknięcia kości czaszki  maj 2008, sierpień 2009 rewizja układu zastawkowego, padaczka; zwracam się z prośbą o pomoc w zbieraniu funduszy na jego leczenie i rehabilitacje. Syn mój jest pod stałą opieką poradni: rehabilitacyjnej,neurologicznej, neurochirurgiczneji, audiologicznej i chirurgicznej.

 

Bartosz jest opóźniony psychoruchowo (nie chodzi samodzielnie), w związku z tym wymaga stałej i intensywnej rehabilitacji. Szanse sprawności ruchowej są bardzo duże dzięki intensywnej rehabilitacji i masażom, zarówno w domu, jak i w specjalistycznych ośrodkach rehabilitacyjnych, oraz dzięki zakupowi specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego.

Koszt jednego turnusu to kwota od 4000 zł do 6000zł (w zależności od ośrodka rehabilitacyjnego). Zalecane jest 6 turnusów w ciągu roku. Do tego oczywiście codzienna rehabilitacja 60 zł., masaże 50 zł., hipoterapia  50 zł. Mąż jest jedynym żywicielem rodziny 4 osobowej.

Dlatego znajduję w sobie odwagę i siły, aby prosić o wsparcie finansowe na kolejne turnusy. Znalazłam się w gronie osób proszących, proszę mi wierzyć nie jest to komfortowa sytuacja.

Zwracam się do Państwa z prośbą o dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego, dzięki któremu mój syn zrobi postępy ruchowe, co jest dla nas bardzo ważne –  dążenie do samodzielności Bartka.

Wpłat można dokonywać na konto Fundacji A.R.T.  która udostępniła subkonto:

Numer konta :  93 1950 0001 2006 0427 2368 0002
Z dopiskiem na leczenie i rehabilitacje Bartosza Kowalskiego

Z góry dziękuję za darowizny, które będą dla nas wielką pomocą w dalszym dążeniu do usprawniania Bartoszka.

Telefon do mamy Bartoszka 694620307
e-mail: ewelina-kowalska1@wp.pl

Przyjmę każdą pomoc: słodycze, odzież, obuwie, zabawki, pościel, ręczniki, leki, znaczki, środki czystości – higieniczne…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij