Coca-Cola wolontariusze


Z niezwykłą radością i zaangażowaniem, wolontariusze z Coca-Coli przystąpili do realizacji kolejnego projektu. Tym razem postanowili obdarować swoją pomocą uczniów Zespołu Szkół Specjalnych nr 102 w Falenicy.

Pierwszym celem było odnowienie i przygotowanie działki szkolnej, na której powstał przepiękny plac zabaw. Wspólnie z uczniami oraz ich nauczycielami spędzili wiele godzin, pełnych radości i współpracy, aby oczyścić teren z wszelkich niepotrzebnych przedmiotów oraz usunąć niszczejące elementy. Z dumą oświadczamy, że udało się to zrobić!

Kolejnym etapem projektu było zainstalowanie pierwszego elementu placu zabaw – kolorowej i zachwycającej piaskownicy. Wspólnie z uczniami obserwowaliśmy, jak pięknie prezentuje się nasze dzieło.

Drugą części projektu był piknik ekologiczny. Przygotowany z myślą o uczniach, aby wspólnie spędzić czas, połączyć naukę z zabawą i dobrze się bawić. Wolontariusze przygotowali liczne atrakcje ekologiczne, edukacyjne gry i ciekawe warsztaty dla uczestników. Dzięki temu, dzieci miały okazję poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w tę inicjatywę. Dzięki wsparciu pracowników Coca-Coli, udało się zmienić otoczenie uczniów Zespołu Szkół Specjalnych nr 102 i sprawić, że świat stał się jeszcze piękniejszy. Wielkie brawa dla wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu tego projektu!

Dzięki Wam, dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych nr 102 w Falenicy mają teraz piękny plac zabaw, na którym mogą rozwijać swoje umiejętności i cieszyć się pełnią dzieciństwa.
Cała galeria pod linkiem:
https://fundacjaart.pl/galeria/wolontariusze-z-cocacoli/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij