I Festiwal Rodziny 2014 – podsumowanie

Festiwal Rodziny organizowany 30.11. 2014 w Centrum Olimpijskim zgromadził 750 osób odwiedzających. Festiwal Rodziny był bezpłatnym, całodniowym, otwartym warsztatem rodzinnym, gdzie poprzez wspólną zabawę uczestnicy mogli doświadczyć jak ważne jest spędzanie czasu razem – rodzinnie.

Uczyliśmy Rodziny, jak aktywnie, bez wielkich nakładów finansowych oraz przy małych modyfikacjach w stylu życia scalić rodzinę, dać dzieciom więcej poczucia bezpieczeństwa i wzmocnić w nich poczucie własnej wartości. Festiwal miał na celu zaktywizować rodziny, pokazać, jak ważnym jest spędzanie wspólnie wolnego czasu i jak niewiele wymaga to dodatkowego wysiłku. Nie przypadkowo zostało wybrane miejsce na organizację Festiwalu – Centrum Olimpijskie. Całodzienna impreza miała charakter konkursu / Rodzinnej Olimpiady. Uczestnicy, którzy wzięli w niej aktywnie udział zbierali punkty. Punkty zamieniali na los. A Każdy los WYGRYWAŁ. Dzięki naszym wszystkim Partnerom udało nam się zebrać fantastyczne nagrody: owoce, gadżety reklamowe, książeczki, arkusze do wspólnego kolorowania, gry planszowe, suplementy, kosmetyki, vouchery na rodzinne warsztaty, rodzinne wyjście do restauracji, zaproszenia na zajęcia taneczne, audiobooki. Nagrodą główną był Rodzinny weekend w agroturystyce.

Wszyscy Uczestnicy bawili się doskonale.

Dziękujemy wszystkim Sponsorom, Partnerom, Miastu Stołecznemu Warszawa i wszystkim organizacjom zaangażowanym w realizację Festiwalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij