KLUB ŚRODOWISK RÓŻNYCH A.R.T. wsparciem Kampanii „OCALENI OD PRZEMOCY”

Informacja prasowa, 10.01.2014r.

Z początkiem 2014 roku Fundacja uruchomiła bezpłatne porady prawne i psychologiczne prowadzone przez profesjonalnie przygotowanych Wolontariuszy.

Wielu z nas staje przed sytuacjami trudnymi, które zakłócają nasze normalne funkcjonowanie. Nie wynika to bynajmniej z naszych deficytów, a jest związane z naszym normalnym funkcjonowaniem w społeczeństwie. Często też bagatelizujemy nasze problemy, pomniejszamy ich wagę i staramy się o nich zapomnieć. Po latach jednak okazuje się, że wracają do nas sprawy, które kiedyś z pozoru błahe, z biegiem czasu przybrały na sile. Bywa także, że nie potrafimy określić jakiego rodzaju wsparcie dałoby nam ulgę lub najnormalniej wstydzimy się bądź boimy po pomoc sięgnąć. Konsultacje psychoterapeutyczne mają na celu pomóc nam bliżej przyjrzeć się problemom i trudnym sytuacjom życiowym w otoczeniu terapeuty, a także zaobserwować zjawiska z poziomu subiektywnego obserwatora.

Oferta naszej Fundacji skierowana jest do osób doświadczających przemocy bądź świadków przemocy.

Świadczymy bezpłatną pomoc w zakresie:

1. Poradnictwo prawne
    Zapraszamy w czwartki w godz. 10.00 -17.00
  2. Poradnictwo psychologiczne
    Zapraszamy w poniedziałki  w godz. 15.00-19.00
    Zapraszamy w czwartki  w godz. 13.00- 17.00

Szczegóły dostępne są na stronie Fundacji www.fundacjaart.pl

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy

pomoc@fundacjaart.pl

www.fundacjaart.pl