Konkurs „Moja Rodzina na Pradze”- ciekawe zadanie, atrakcyjne nagrody!

Konkurs „Moja Rodzina na Pradze”- ciekawe zadanie, atrakcyjne nagrody!

  1. Organizatorem konkursu „Moja Rodzina na Pradze” jest Fundacja A.R.T.
  2. Konkurs adresowany jest do rodzin zamieszkujących na terenie Pragi Północ, z których co najmniej jedna, pełnoletnia osoba, posiada własne, aktywne konto w serwisie Facebook.
  3. Zadanie konkursowe polega na:

a) polubieniu i udostępnieniu przez pełnoletnich członków rodziny strony   Miasteczko Mikołaja na fb

b) wykonaniu zdjęcia/pracy ulubionego miejsca Twojej Rodziny na Pradze Północ i przesłaniu go na adres mailowy projekty@fundacjaart.pl wraz z:

– imionami i nazwiskami wszystkich członków rodziny biorących udział w konkursie

– numerem kontaktowym i/lub adresem mailowym oraz nazwą konta w serwisie Facebook pełnoletniego członka rodziny zgłaszającego rodzinę do konkursu.

– zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu (tekst zgody dostępny – Zgoda Rodziców Miasteczko Mikołaja)

  1. Zdjęcia zostaną opublikowane na profilu  Fundacji A.R.T.  oraz Miasteczku Mikołaja. W dniach od 15.10.2017 do 20.10.2017 spośród opublikowanych zdjęć Internauci (użytkownicy Fb) wybiorą ulubione zdjęcie poprzez kliknięcie „Lubię to” pod swoim faworytem . Wygrają cztery zdjęcia, które otrzymają najwięcej LAJKÓW! Cztery Rodziny, które je wykonały otrzymają rodzinne nagrody: zestaw składający się z gier, książek, film oraz świąteczną poduchę i kubek.

       5. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany ani popierany przez serwis Facebook, który nie ponosi    jakiejkolwiek odpowiedzialności wobec uczestników konkursu.

 

Na zgłoszenia, polubienia i udostępnienia czekamy do dnia 12.10.2017 do godz. 23:59 na adres mailowy projekty@fundacjaart.pl

Głosowanie na ulubione zdjęcie w dniach 15-20.10.2017

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 21.10.2017

Projekt finansowany z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij