KONKURS! Zaprojektuj maskotkę Supermisia-Obrońcę

Fundacja A.R.T fundacjaart.pl zaprasza wszystkich chętnych – nie tylko profesjonalistów – do wzięcia udziału w konkursie na projekt maskotki Supermisia-Obrońcy.

W związku z działalnością statutową Fundacji, polegającą między innymi na profilaktyce przemocy oraz pomocy dzieciom doznającym przemocy, planujemy produkcję misiów dla dzieci krzywdzonych lub zagrożonych krzywdzeniem.

Dzieci będą otrzymywały misie na posterunkach policji, w ośrodkach pomocy społecznej oraz ośrodkach interwencyjnych. Początkowo akcja będzie prowadzona na terenie Warszawy, w miarę upływu czasu planujemy jednak jej rozszerzenie na teren całej Polski.

Opis maskotki: miś ma mieć około 50 cm wysokości, będzie zrobiony z miękkiego czerwonego materiału. Naszą ideą jest stworzenie Supermisia-Obrońcy, który będzie dawał dziecku poczucie bezpieczeństwa oraz świadomość, że nie jest osamotnione w swojej sytuacji. Miś ma być ubrany w pelerynę, na której z jednej strony będzie widniało logo sponsora, a na drugiej telefon alarmowy 122, telefon zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111 oraz telefon do naszej Fundacji Tel.: 88 55 52 222 oraz adres strony internetowej fundacjaart.pl. To są nasze jedyne wytyczne dotyczące maskotki- resztę pozostawiamy Państwa kreatywności.

Firma bądź osoby która wezmą udział w konkursie będą reklamowane na stronach:

oraz na naszym fanpage’u na facebooku.

Firma lub osoba, która wygra projekt będzie reklamowana na wyżej wymienionych stronach- chętnym oferujemy wywiad, publikację informacji o sobie, o swojej działalności, a także umieszczenie swoich projektów.

Zwycięzca/cy lub osoby, których projekty szczególnie zwrócą naszą uwagę mogą zostać zaproszeni do stałej współpracy z Fundacją.

Wszystkie projekty misiów zostaną przedstawione na stronie www.fundacjaart.pl.

Projekty prosimy o wysyłanie do dnia 28.02.2014 na adres justyna.jamroz@fundacjaart.pl. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu z koordynatorem projektu Justyną Jamróz (justyna.jamroz@fundacjaart.pl lub telefonicznie 509 974 496).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij