„O przemocy, pomocy i charytatywnym kalendarzu”- Agnieszka Tobota w audycji „Mała Czarna” Radia Kampus

W niedzielne przedpołudnie na zaproszenie redaktorki Małgorzaty Kwiecień prowadzącej audycję „Mała Czarna”, która emitowana jest w Radiu Kampus, Prezes Fundacji Agnieszka Tobota oraz Modelka Ilona Adamska z Imperium Kobiet rozmawiały o przemocy w rodzinie, pomocy osobom pokrzywdzonym, czasie rozliczeń i przekazywaniu 1$ na cele społeczne ( w tym na Fundację A.R.T. KRS 0000 318649) i ostatniej wspólnej akcji – kalendarzu charytatywnym #Stopprzemocy na rzecz Fundacji A.R.T Przeciw przemocy z udziałem kobiet biznesu.