Partnerzy Kampanii Zauważ nasze słowa

Poznaj Partnerzy kampanii „Zauważ nasze słowa” – kampanii społecznej na rzecz środowisk osób niesłyszących. Chcemy zwrócić uwagę na mniejszość językową jaką niewątpliwie stanowią osoby niesłyszące.

Fundacja A.R.T.

A.R.T fundacjaart.pl to projekt, który ma za zadanie pokazywać działania prewencyjne oraz szeroko rozumianą pomoc ofiarom przemocy. Prowadzimy doradztwo psychologiczne, pedagogiczne i prawne dla osób stykających się z przypadkami dzieci krzywdzonych. Organizujemy specjalistyczne szkolenia i warsztaty z zakresu problematyki dziecka krzywdzonego dla profesjonalistów oraz zespołów interdyscyplinarnych. Prowadzimy badania i analizy poszerzające wiedzę o problemie oraz stanowiące podstawę projektowania działań.
Więcej: fundacjaart.pl

MIGAM.PL

Rok 2010 – założenie RKPK SP Z O.O. – prace nad systemem tłumaczeń online. Rok 2011 – nawiązanie współpracy z Olgierdem Kosibą, TON, GEST – początek prac nad słownikiem ww.migam.pl wyróżnienie na Start Up Fest, pozyskani inwestorzy zewnętrzni – nowi wspólnicy spółki. Rok 2012 – pierwsze miejsce na StartUpHeros, otworzenie biura w Jeleniej Górze, przeniesienie siedziby spółki do Warszawy / Kinect Translator, przy PFRON , Współpraca z Microsoft, status BizSpark Plus. Rok 2013 – realizacja prac badawczych nad systemem rozpoznawania znaków języka migowego z wykorzystaniem kamer Kinect, własne studio nagrań.
Więcej: www.migam.pl

MODELARNIA KOMPETENCJI

MODELARNIA KOMPETENCJI jest firmą ekspercką, która stawia sobie za cel adekwatność produktów w odpowiedzi na potrzeby Klienta. Jednymi z najważniejszych wartości, którymi kierujemy się w pracy z naszymi Klientami jest etyka oraz profesjonalizm w dostarczaniu rozwiązań.
Więcej: www.modelarniakompetencji.pl

E-SPATIO

e-Spatio – jest firmą zajmującą się szkoleniami i coworkingiem. Między innymi prowadzi rozbudowane kursy języka migowego. We współpracy z twórcami portalu Migam.pl, działa na rzecz rozpowszechniania języka migowego, poprzez stosowanie nowoczesnych rozwiązań w jego nauce.
Więcej: e-spatio.pl

BEST-PRACTICE

Jesteśmy firmą ekspercką, która chce się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem poprzez działalność marketingową, pr-ową edukacyjną i doradczą w zakresie efektywnego zarządzania personelem oraz kształtowania i wzmacniania kultury organizacyjnej oraz wizerunku firmy, a co za tym idzie jej kluczowych Menedżerów.
Więcej: best-practice.pl

Portal MANAGER NA OBCASACH

Portal Manager na obcasach został utworzony jako konsekwencja współpracy z biznesowym środowiskiem kobiecym. Ma ona na celu integrować Kobiety Sukcesu poprzez spotkania tematyczne, networking oraz inicjatywy społeczne. Oddajemy do Waszej dyspozycji stronę skierowaną do kobiet ambitnych – które w sposób staranny i przemyślany chcą planować i rozwijać swoja karierę zawodową. Chcemy poświęcać naszą uwagę zarówno świeżo upieczonym absolwentkom – Managerom na starcie, Asystentkom , które stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy, jak i kobietom, które mogą pochwalić się już pewnym stażem zawodowym i aspirującym do zdobycia kolejnych szczebli awansu, a także Kobietom Sukcesu, które w codziennej pracy łączą w sposób znakomity wszechstronne role współczesnej kobiety.
Więcej: managernaobcasach.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij