Jesteśmy na PATRONITE

Drodzy Przyjaciele,

Dzisiaj wielki dzień: inauguracja naszego profilu na Patronite.pl

Zapraszamy Was do wspierania naszej działalności, dzięki której nasi Podopieczni mają zapewnione konsultacje, których potrzebują i warsztaty, które uwielbiają.

Zajrzyjcie, wybierzcie próg i bądźcie pewni, że jako nasi Patroni zostaniecie docenieni. A dobro, które się stanie i pójdzie w świat wróci do Was z ogromną mocą wdzięczności.

A jak konkretnie to zrobić?

  1. Regularne wsparcie nas oznacza rejestrację na stronie #Patronite jako Patroni. Nie jest to trudne bo wystarczy mieć konto na FB.
  2. Niestety następny punkt jest nieco trudniejszy bo musicie mieć #PayPal. Oczywiście nie musicie zakładać konta #PayPal tylko po to by nas wspierać. Ale jak macie, to brawo! Jesteście na liście osób, które mogą pomóc. 
  3. Potem decydujecie ile chcecie przekazać pieniędzy (progi znajdziecie w naszym profilu – „Warszawskie Miejsca Mocy”). Pieniądze są pobierane co miesiąc. W każdej chwili możecie się wycofać. Jednak jeśli się nie wycofacie, możecie dofinansowywać nas stałą kwotą przez rok i dłużej.
  4. Jeśli zastanawiacie się czy to trudna procedura to sami to przetestowaliśmy – zostając patronem i jest to bardzo proste.

Dziękujemy Wam z Całego serca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij