„Pigułka dobra” na PIT-Ból

#pitból

Do końca roku zostało 13 dni…. 13 ważnych dni…

Czy wiesz, że….?

Każda firma, która przekaże Fundacja ART darowiznę, może ją odliczyć od podatku w zeznaniu PIT/CIT. Budując z nami dobro i wspierając Fundację A.R.T. poprzez wpłatę darowizny do 31.12. można skorzystać z odliczenia jej od PIT osoby fizycznej prowadzącej działalność lub CIT osoby prawnej: nr konta: BNP PARIBAS 09 1600 1462 1830 3607 4000 0001

adres siedziby: Tużycka 8 lok 6, 03-683 Warszawa

tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe – Fundacja A.R.T.

Darowizny przekazane poprzez przelew bankowy można odliczyć od podatku przy okazji wypełniania zeznania PIT – do 6% dochodu w przypadku osób fizycznych i do 10% w przypadku osób prawnych (art. 26 Ustawy o podatku dochodowym osób fizycznych, jeżeli dokonuje jej podatnik PIT oraz art. 18 Ustawy o podatku dochodowym osób prawnych, jeżeli darowizny dokonuje podatnik CIT)

Dziękujemy ❤

Inspiracja zaczerpnięta za zgodą Kancelarii Podatkowej Skłodowscy: Skłodowscy.pl❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.