Po VI Festiwalu Rodziny

09 czerwca na Stadionie Miejskim Legii Warszawa, odbył się VI Festiwal Rodziny, współfinansowany przez m.st. Warszawa.

Celem i przesłaniem Festiwalu Rodziny jest: aktywizowanie rodzin do wspólnego spędzania czasu, budowanie pozytywnego wzorca Rodziny – zdrowej, aktywnej, otwartej, w której wszyscy współpracują ze sobą jak w drużynie oraz pokazanie jak bez wielkich nakładów finansowych, przy małych modyfikacjach w stylu życia, scalić rodzinę i odnaleźć wspólne, rodzinne pasje.

Festiwal Rodziny organizowany jest od 2014 roku przez Fundację A.R.T. i cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Warszawy. Miejsca na organizację wydarzeń wybierane są tak, aby stanowiły spójną całość z jego charakterem czyli rodzinną olimpiadą. W pięciu edycjach Festiwalu udział wzięło około 50 tysięcy warszawiaków, głównie rodzin z dziećmi. Frekwencję oraz aktywny udział warszawskich rodzin zapewnia nam sprawdzona od czterech lat, różnorodna i atrakcyjna formuła wydarzenia.

VI Festiwal Rodziny jest również inauguracją projektu „Edukacyjne Pikniki Rodzinne”, współfinansowanego przez m.st. Warszawa, realizowanego przez Fundację Rodzinną i Fundację A.R.T.. Pikniki to atrakcyjne, edukacyjne i innowacyjne wydarzenia, które będą promowały różnorodne, rodzinne aktywności, pobudzały wyobraźnię, uczyły wspólnej zabawy oraz poznawania innych rodzin o podobnych zainteresowaniach.

Do promocji zostały wykorzystane, w tym sprawdzone podczas poprzednich edycji festiwalu, kanały: radio ESKA;  kanał telewizyjny Polsat Rodzina ; strony Fundacji A.R.T.: www.fundacjaart.pl;  www.festiwalrodziny.pl; strona Fundacji Rodzinnej: www.fundacjarodzinna.org.pl; prowadzona przez Fundację A.R.T. Rodzinna Klubokawiarnia Praska oraz reklama FB.

Kanał na YT Festiwal Rodziny w skrócie

Galeria zdjęć z VI Festiwalu Rodziny

Informacja o Festiwalu w programie „Mamma mia” Telewizji POLSAT Rodzina

Ukłony dla wszystkich Partnerów, Sponsorów bez Was nie było by tak klawo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij