Pociąg do profilaktyki wystartował

Fundacja A.R.T.: Aktywizujemy, Ratujemy, Tworzymy!

Dzisiejszy wpis skupiony na „T” w naszej nazwie, bo właśnie inicjatywa #PociągDoProfilaktyki to tworzenie nowego podejścia do nawyków i zmian w bezpiecznym towarzystwie ekspertów.

Jak wiecie albo i nie #pociagdoprofilaktyki przez covid został zaparkowany. W ubiegłym roku robiliśmy testy, a ten rok wyruszyliśmy pełną parą.

Przed wakacjami dwie stacje:

● Szkoła Podstawowa nr 258 w Warszawie, zapraszamy, aby zobaczyć uchwycone momenty podczas wydarzenia – Galeria
● Szkoła Podstawowa Nr 2 w Słupnie , zapraszamy, aby zobaczyć uchwycone momenty podczas wydarzenia – Galeria
gdzie nasi specjaliści spotkali się z młodzieżą z klas 7 i 8.

Rozmawialiśmy o zdrowych nawykach żywieniowych/ Sylwia Lenartowicz – Wojciechowska oraz o tym, jak uratować życie sobie lub komuś bliskiemu./ AdrenaLTika Poruszyliśmy trudny temat patostreamingu/ Wojciech Pokój i higieny cyfrowej/ Maciej Dębski, PhD Fundacja Dbam o Mój Zasięg a na stacji Krav Maga/ #KravMagaMazowsze uczniowie dowiedzieli się, jak dbać o swoje bezpieczeństwo.
Mariusz Kędzierski mówił o tym, że ograniczenia są tylko w naszych głowach, inspirując młodzież do przekraczania własnych granic.
Każdego dnia #RazemBudujemyDobro!

Dziękujemy Pani Monika Horna-Cieślak Rzeczniczce Praw Dziecka za objęcie Patronatem Honorowym naszej inicjatywy #pociągdoprofilaktyki ❤️🧡💛

Dziękujemy naszym Darczyńcom Ikano Bank Polska którzy mieli okazję być z nami w akcji podczas realizacji wydarzenia. Aleksandra Zarębska, Tobie dziękujemy szczególnie za wsparcie, informacje zwrotną i za Twój czas ❤️
Dziękujemy Mazowieckiemu Centrum Polityki Społecznej za to, że widzą jak dużo dobrego te działania przynoszą. Jedno z wydarzeń dla młodzieży było realizowane w ramach zadania: „Powiedzcie o tym komuś”


Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział!

Dziękujemy MG ART FOTO Mariola Gawron za fotorelację ❤️
________________________________________
#FundacjaART #AktywizujemyRatujemyTworzymy #Profilaktyka #Bezpieczeństwo #Edukacja #Młodzież #Zdrowie #HigienaCyfrowa #KravMaga #Inspiracja #WspólneDziałanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij