DLA TEGO DZIECKA SANIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA SĄ JUŻ ZAPAKOWANE. 33. Dziewczynka 16 lat, Chłopiec 17 lat, Dziewczynka 12 lat, Chłopiec 10 lat

Świat dla całego rodzeństwa stworzyła jedna osoba. Ta odważna, kochająca starsza pani nie tylko przewróciła wszystkie złe karty w życiu dzieci, ale także aby ich skrzydła, dała im szansę na spełnienie marzeń. Niezależnie od tego, czy spędzają czas razem czy oddzielnie, ich więź jest silna i niewzruszona. Wspierają się nawzajem we wszystkim, zwłaszcza teraz, kiedy ich najmłodszy braciszek Damian przygotowuje się do poważnej operacji.

Na nadchodzące święta Emilka, 16-letnia marzycielka z pasją do twórczości, życzy sobie powerbanka, aby zawsze być w stanie korzystać z ulubionej muzyki i książek w podróży. Chciałaby również dostać kartę do Empiku lub H&M, aby móc realizować swoje artystyczne pomysły. Ale to marzenie, które napędza jej serce, to maszyna do szycia. Już od dawna marzy o stworzeniu swojej wymarzonej sukienki i rozwijaniu swoich umiejętności krawieckich.

Konrad, 17-letni pasjonat technologii, marzy o nowych możliwościach. Chciałby dostać powerbanka, aby zawsze mieć pełną baterię w swoim telefonie i laptopie. Napełniają go również bezprzewodowe słuchawki, które pozwolą mu na swobodne poruszanie się bez uciążliwych kabli. Jego największym marzeniem jest jednak nowy laptop, który pomoże mu rozwijać się w dziedzinie programowania i grafiki komputerowej.

10-letni Damian, najmłodszy z rodzeństwa, jest pełen energii i radości życia. Jego marzeniem jest deskorolka, która pozwoli mu cieszyć się swobodą jazdy i odkrywać nowe triki. Chciałby również dostać hulajnogę, która pomoże mu poruszać się szybko i sprawnie po okolicy. Wzrost Damiana to około 140 cm, dlatego potrzebuje ochraniaczy odpowiednich rozmiarów (128-134), które zapewnią mu bezpieczeństwo podczas zabawy na dwóch kółkach.

Te marzenia rodzeństwa to kwintesencja ich pasji i zainteresowań. Dlatego ten tekst jest napisany z marzeniem o tym, że w ich życie wkroczy magiczny Święty Mikołaj i spełni ich najskrytsze życzenia. Przecież wszyscy zasługują na chwilę spełnionych marzeń i radość na święta.

Marzą o:
16 letnia Emilka: powerbank, karta do empiku lub H&M, maszyna do szycia DLA TEGO DZIECKA SANIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA SĄ JUŻ ZAPAKOWANE. 

17 letni Konrad: powerbank, laptop, słuchawki bezprzewodowe DLA TEGO DZIECKA SANIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA SĄ JUŻ ZAPAKOWANE. 

10 letni Damian: deskorolka, hulajnoga (wzrost 140cm), ochraniacze (rozm. 128-134) DLA TEGO DZIECKA SANIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA SĄ JUŻ ZAPAKOWANE. 

12 letnia Łucja: hulajnoga (wzrost 152-164), rolki ( rozm. 35-36) DLA TEGO DZIECKA SANIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA SĄ JUŻ ZAPAKOWANE. 

Zamknij